2733
2734
عنوان

شوهرشماهم اینجوری هست

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 20 پست
شوهر منم صبح زود تا دیروقت کار میکنه هیچ تعطیلیم نداره کارش تا خونه ۳ ساعت راهه میاد خونه دیگه ...

افرین بهش ک حداقل میاد خون 

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
هدف اینجور مردا چیه ؟ چرا ادم باید انقدر بدویه؟

چون زندگی واقعا سخت شده.. بخاطر ما اینهمه زحمت میکشن دیگه وگرنه اونام از خداشونه تعطیلی و تفریح داشته باشن.. من که دوست دارم شاغل بشم تا هم وقتم پر بشه هم فشار کمتر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هدف اینجور مردا چیه ؟ چرا ادم باید انقدر بدویه؟

واقعااا كه به جاي اينكه ممنون باشي از همسرت 

خونه نشستي زير باد كولر خوابت به جا خوراكه به جا 

بعد تازه داري از همسرتم انتقاد ميكنييي؟😡😡😡

تو اين وضع بيكاري و اقتصاد خراب زبون بسته داره اين همه تلاش ميكنه بايد بپرستيش

ادم تا جونه بايد تلاش و كار كنه ديگه همه أوائل زندگي بدو بدو دارن تا به يه ثبات برسه زندگيشون 

داره واسه رفاهتون تلاش ميكنه😠😠 

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟
2728
واقعااا كه به جاي اينكه ممنون باشي از همسرت  خونه نشستي زير باد كولر خوابت به جا خوراكه به جا& ...

عزیزم ۲ساله ۲سالها فک کن من هرشب غصه دارم امشب کجا برم   ی شب تنها بودم سکته کردم  

اصلا خوب نیست اینجوری ادم نیاز ب کسی داره ک تنها نباشه

خدایا هرچیزی ک به صلاح هردوجهانم است راخودت رقم بزن الهی آمین...
عزیزم ۲ساله ۲سالها فک کن من هرشب غصه دارم امشب کجا برم   ی شب تنها بودم سکته کردم   اصلا ...

دو سال؟؟ اصلا ١٠ سال باشه 

كي بدش مياد از تفريخ و بخور و بخواب شوهر بد بختت داره زور ميزنه كار ميكنه بعد زنش اينجا داره ازش بد ميگه و انتقاد ميكنه ازش 

من كسايي و ميشناسم كه سالهاس دارن همين منوال و تحمل ميكنن و واقعا خانوما  قدر شناسن  

بيچاره همسرت كه داره به خاطر تو به اب و اتيش ميزنه 

خدافظ

✨❤️🌟و خدايي كه به شدت كافيست✨❤️🌟