2737
2734
عنوان

شما هر روز ورزش میکنید؟ یعنی امکانش هست براتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 36 پست

منم تو خونه ورزش میکنم 

خدایا شکرت بخاطر وجود پراز عشق همسر و نی نی نازم.خدایا عاشقتم.عاشقتم که این همه خوشبختی بهم دادی.همسری مهربون وبی نظیر.نی نی خوشگل و سالم.خدایا بخاطراین همه خوشبختی فقط و فقط به خودت مدیونم.الهی شکرت 💝💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته اي ٣ روز لايو ورزش ميكنم 

لایو کدوم مربی؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
هرروز بازه باشگاه من هر روز میرم

نمیترسی واقعا؟؟

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
نمیترسی واقعا؟؟

میدونی ما شاید سالهای طولانی کرنا مهمونمون باشه، مثل جنگ، میتونیم کله زندگیمونو تعطیل کنیم چون کرنا هست؟ میشه سرکار نرفت چون کرنا هست؟ ما باید یادبگیریم چجوری با مشکلات کنار بیایم، من میرم باشگاه دستکش میپوشم و شیلد میزنم، و بعدش که برمیگردم هم خودم هم لباسام باهم میریم تو حموم واسه شست و شو، نمیشه که ادم کله زندگیشو تعطیل کنه، نهایتش مرگه دیگه، بدتر از این که نمیخواد بشه

میدونی ما شاید سالهای طولانی کرنا مهمونمون باشه، مثل جنگ، میتونیم کله زندگیمونو تعطیل کنیم چون کرنا ...

میدونم همه ی اینارو ولی ببین مثلا باشگاه و عروسی و عزا بنظرم اینا فرق میکنه میشه نرفت تا حداقل وضعیت بهتر بشه ولی خرید و مهمونی های کم جمعیت اوکی هستس 

میدونم همه ی اینارو ولی ببین مثلا باشگاه و عروسی و عزا بنظرم اینا فرق میکنه میشه نرفت تا حداقل ...

ولی به نظرم باشگاه یه چیزیه که خیلی برای سلامتی مهمه، ورزش یه داروی واقعیه،تاکی نرم چون کرنا هست؟