2733
2734
عنوان

تنبلی تخمدان دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 223 بازدید | 26 پست
پاپ اسمیر هم رفتم التهاب روی دهانه رحمم دارم اونم بدجور نگرانم کرده😔

من انقد غصه خوردم حالا دیگه بیخیالم خدا بخا بچه میده نخا نمیده ،به اینا نیس ادم میشناسم بعد اا سال زاییده

عزیزم. برای باردار شدنت حتما بگو دکتر امپول گونال اف بهت بده. من وقتمو تلف کردم با قرص مرص

بهم گفته اگه با این قرصا باردار نشی وقتمونو تلف نمیکنیم یه دستگاه خریدم با اون کیست ها رو میسوزونم چند ماه باید برم که تموم شن هر جلسه هم ۷۵۰ 😑

منم نمیخوام برم میخوام فقط با دارو درمان شم

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تنبلی داشتم با بیست روز مصرف قطره ویتاگونس همون ماه باردار شدم الان هفته شانزدهم بارداری ام انشالله قسمت همه منتظرا.بزن نت اگنوگل یا ویتاگونس تاپیکای قدیمی سایت و بخون خیلیا جواب گرفتن.تحقیق کن.عالیه

منم تنبلی داشتم با بیست روز مصرف قطره ویتاگونس همون ماه باردار شدم الان هفته شانزدهم بارداری ام انشا ...

شما هم تنبلی داشتی؟پریودات نامنظم بود؟

خدا جونم شکرت که منو لایق مادر شدن دونستی 😍😍صحیح و سالم بغلم برسون🥰🥰 دامن همه منتظرا رو سبز کن🤲
2731

عزیزم تمایل داشتی تو ختم شرکت کنی از امروز یس رو بخون بیا تاپیکم نحوه خوندن رو ببین اسمت تو لیست نیست من تو لیست اصلی که دفتر یادداشت موبایلمه نوشتم اگه خواستی قوانین ختم و هنه چیز رو بخون کسی رو که تگ کردم لایک کن 18 روز دیگه اونایی که شرکت نکردن رو حذف می کنم اگه خواستی تو رو جا اونا میزارم فقط باید بیایی لایک کنی ببینم می خونی وگرنه که هیچ 3 نفر متلا شما تو لیست نیستن مخفی می خونن به وقتش میارم تو لیست 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
منم تنبلی داشتم با بیست روز مصرف قطره ویتاگونس همون ماه باردار شدم الان هفته شانزدهم بارداری ام انشا ...

دکترنوشت این قطره رو؟اونایی ک بیماریه خودایمنی دارن میتونن ازاین قطره استفاده کنن؟

خدایا!من یاغی نیستم✋
چهار ماه طب سنتی رفتم جواب نگرفتم

سلام تنبلی تخمدان باید اصلاح سبک کنی که خوب بشه.باید قندوشیرینی جات رو حذف کنی بجای روغن های بازاری روغن زیتون یا کنجدمصرف کن.روزی نیم ساعت یا ی ساعت ورزش وپیاده روی کن.کنارغذات سعی کن همیشه سبزیجات مصرف کنی.تنقلات و خیلی کم کن.خوابتم تنظیم کن شبا قبل از ۱۲بخواب صبح قبل از ساعت ۹صبحونه مصرف کن.اینا که گفتمو رعایت کن نتیجه شو میبینی فقط باید صبورباشی.اگه برات سخته کم کم پیش برو تا بدنت عادت کنه.اختلالات هورمونی با طب سنتی و قرص درست نمیشه باید کلا سبک زندگیتو عوض کنی