2733
2734
عنوان

کیا اتو موی رمینگتون دارن؟کدوم مدلشو بخرم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1918 بازدید | 23 پست
ویبره خیلی سریع تر موها رو صاف میکنه... ولی مه به اندازه ۴۰۰تومن پرنسلی هم ویبره دارش رو ببین قیمتش ...

آها باشه عزیزم اونم چک میکنم

شما نمیدونین رمینگتون نمایندگی داره یانه؟ که مستقیم از خود نمایندگی بخرم

خوب لخت میکنه؟ موهات چطوریه؟

موهای منم فره آره خوب لخت میکنه تا حالا کسی موهای فرمو ندیده همه فکر میکنن موهام صافه به هرکی میگم تعجب میکنه😊

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

موهای منم فره آره خوب لخت میکنه تا حالا کسی موهای فرمو ندیده همه فکر میکنن موهام صافه به هرکی میگم ت ...

حالا من تا به حال اتو مو نداشتم همیشه موهام فر بوده تا الان خیلی تلاش کردم با موهام کنار بیام اتو نکنم که اسیب نبینه ولی الان دیگ با خودم میگم اینهمه اتو نزدم چی شده دلم تنوع میخواد مثلا ماهی دو سه بار لخت کنم موهامو

قبل اتو چیزی میزنی به موهات؟

حالا من تا به حال اتو مو نداشتم همیشه موهام فر بوده تا الان خیلی تلاش کردم با موهام کنار بیام اتو نک ...

یکم روغن بادام ولی زیاد نه فقط بخاطری که اتو موهامو نسوزونه

سعی کن آنقدر کامل باشی  که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!
2731
آها باشه عزیزم اونم چک میکنم شما نمیدونین رمینگتون نمایندگی داره یانه؟ که مستقیم از خود نمایندگی بخ ...

فروشگاه ها ببین کجا نماینگی داره بزن تو گوگل میاد... فک کنم هایپرمی تو فردیس داره قبلا که داشت

میشه برای سر به راه شدن داداشم یه صلوات بفرستین... یا امام زمان امیدم به خودته نا امیدم نکن...