2733
2734
ا ه والا  ولی احتمالا چون موقعیت اجتماعی خوبی داره واستارتر اعتماد ب نفسشو از دس داده باهاش م ...

گلم من به خاطر دخترم در درجه اول توی این زندگی هستم و طبیعتا شاغل نیستم و شوهرم هم دخترم رو بهم نمیده که

و میگم ضربه ی بدی خوردم اما رفتارهای دیگش باهام بدنیست ولی اعتمادی که نیست و چیکار میشه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من دوتا دختر دارم و ی شوهر خیانت کار ناخواسته باردار شدن امروز فهمیدم اینم دختره دارم دق میکنم

عزیزم میشه گفت ما واقعا همدردیم من با همه ی وجود درک میکنم که چقدر سخته و چه باری تحمل میکنی ولی خدا هیچ کارش بی حکمت نیست قدردان دست گلات باش  و امیدوار ما از آینده خبر نداریم انشاالله مشکلات شما هم حل بشه

خانم گل اين كه دست رو دست بزاري ميشي يه ادم افسرده و مادر پرخاشگر كاش از يه مشاور خوب را هنمايي بگيري متاسفانه مشاور بيسواد زيادشده يا حداقل از مشاوره تلفني كمك بخواه ببين حرفاشون به صلاح زندگيت هست يانه 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
گلم من به خاطر دخترم در درجه اول توی این زندگی هستم و طبیعتا شاغل نیستم و شوهرم هم دخترم رو بهم نمید ...

عزبزم به هر دلیلی ک هستید 

دوراه بیشتر ندارید 

ولی خواهرانه بهتون میگم فکر اینکه ایشون دیگه خیانت نمیکنن نکنید این داستان ادامه داره

حالا با علم به این مطلب تصمیم بگیرید

ان شالله ک هرچی صلاحتونه همون بشه🌹🌹🌹

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
گلم من به خاطر دخترم در درجه اول توی این زندگی هستم و طبیعتا شاغل نیستم و شوهرم هم دخترم رو بهم نمید ...

عزیزم قصد سرزنش کردتون رو نداشتم  خدانکرده ناراحت نشید🌹🌹

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁