2733
2739
عنوان

سرما خوردم حس بویاییمو کامل از دست دادم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کروناس نه سرما خوردگی 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2728
اخه تا الان پیش نیومده سرما بخورم حس بویاییمو اینطوری از دست بدم حتی بو اسپندم نفهمیدم. ولی علایم کر ...

چرا علایم کرونا بوده دقیقا

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
شاید انفولانزا گرفتی...اخه انفولانزاهم حس بویاییو مختل میکنه

نه عزیزم جدول علایم انفالانزا و کرونا رو بخون نوشته فقطط کرونا حس بویایی رو میبره

تو فردایی ،همانی که باید بخاطرش زنده بمانم!
2740

احتیاج نیست تست بدی کرونا است. اگر زنگ بزنی هم تا بگی حس بویایی مو از دست دادی میگن کروناست احتیاج به تست نیست ...خودتو قرنطینه کن اگر از‌خونه بیرون رفتی حتما ماسک بزن ، شما اتفاق بدی برات نمی افته ولی ممکنه نفر بعدی حالش خیلی بد بشه پس خودتو قرنطینه کن

اخه تا الان پیش نیومده سرما بخورم حس بویاییمو اینطوری از دست بدم حتی بو اسپندم نفهمیدم. ولی علایم کر ...

علایم اصلی کرونا همینه دیگه. تازه خیلیها هیچ علائمی ندارن. شما بیشتر ناقلی

اره عزیزم کرونا بوده. ولی اوجش رو رد کردی. از دس دادن بویایی اون اخرای بیماریع

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی
سلام دوستان.سه روزه حس بویایی وچشاییمو از دست دادم کامل اما بدنم قوی وسرحالم هیچ مشکلی ندارم.یعنی با ...

بله از دست دادن بویایی یا چشایی کروناست. شما ناقلین مواظب باشین کسی ازتون نگیره.

من بویاییمو از دست دادم و چند روز سرفه داشتم‌فقط .اما بویاییم خیلی دیر برگشت الانم یه سری بوها رو نمیفهمم اصلا .اسفندماه بود .از اونموقع نفس کم میارم و سرفه  میکنم .یعنی کرونا بوده؟

من و پسرم و دخترم دو سه روز عطسه و ابریزش داشتیم 

الان پسرم حس بویایی  چشایی نداره یعنی کرونا بوده؟ 

آخه ما هیچ جا هم نرفتیم همشششش تو خونه بودیم

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2706