2733
2739

یه عده میام میگن طلا جهانی گرون شد 

میدومی چیه سود کسایی دارن میبرن ک دلالن و اصن براشون مهم نیسن

میان تو اینستا ام پیج میزارن پیش بینی ام میکنن یه عده میرن میخرن اقا جون نرید بخرید چرا حالیتون نیس اصن

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نیاز واجب نداری نفروش چون دیگه نمیشه خرید

واسه خرید خونه ی مبلغی از بابام قرض گرفته بودیم الان بابام رفته زمین خریده ماهم گفتیم اگه لازم داشت رو ماحساب کنه حالا پول نداشتیما فقط تعارف کردیم اونم گفت کم داره ماهم گفتیم طلاهامونو بفروشیم هم کمک کرده باشیم م قرضمونو ادا کنیم

2728
حد اقل شوهراتونو رعایت کنین طفلی زوج های جون کلی آرزو دارن

من سخت گیر نیستم برا طلا خداروشکر

شوهر میخواد اندازه۱۵ملیون برام بخرع

دلبرمومشکی2سابقم💗🌹. آغاز فصل جدیدی از زندگی در کنار تو😍 ۱۰/۰۹/۱۴۰۲... با تو خوشبختی رو رقم میزنم 💘😍
یه عده میام میگن طلا جهانی گرون شد  میدومی چیه سود کسایی دارن میبرن ک دلالن و اصن براشون مهم ن ...

اینجا تو ایران چون هم ذخیره ارزی کم شده(بعلت نبود صادرات)و هم کسری بودجه داریم(بعلت نبود صادرات نفت و اختلاسهای میلیاردی)دولت از بانک مرکزی پول قرض میکنه و پول و بی پشتوانه چاپ میکنه میده دست دولت و نقدینگی زیاد میشه اینطوری ارزش پولمون کم شده و اینطوری تورم افسارگسیخته شده،البته نباید نقش دلالهارو هم نادیده گرفت

2740