2737
2739
عنوان

علم غیب برای بارداری!!!!!! اونایی که مامانن جواب بدن

| مشاهده متن کامل بحث + 908 بازدید | 22 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار در اثر یه حادثه ای بی هوش شدم اون موقع انگار رفتم تو یه خواب خیلی خیلی واقعی در واقع خواب نبود رویا بود و همه چی رو اونجا دیدم
دیدم که پسر دارم و حالا هم واقعا یه پسر دارم
هر وقت عصبانی میشی از خودت بپرس آیا این موضوعی که عصبانیت کرده واقعا ارزش عصبانی شدن را داره ؟
2731
من چون بدنمو خوب میشناسم بلافاصله احساساتی زیر دلم حس کردم فهمیدم باردارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
منم قبل از اینکه بخوام اقدام کنم ، خواب میدیدم که یه موش هی میاد خونه مون ... ومن سعی میکنم بندازمش بیرون ... ولی دوباره بر میگرده
مامانم گفت میخوای باردار بشی و بچه ات هم دختره ... و همون هم شد !

البته مامانم یه سال قبل از باردار شدنم خواب دیده بودکه یه دختر بچه بغل شوشومه . بهم گفت که تو نی نی داری ؟ گفتم نه .. گفت آخه خواب دیدم یه دختر بغل شوشوته ... یکسال بعد تعبیر شد ....خخخخخخخخخخخخخخخخ
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
منم 2 3 بار دیدم یکی یه بچه بهم میده پسررررررررررررر باز یه بارم دیدم یکی بهم یمگه 2تا پسر میاری اسمشونو بزار عبداله و حسین ولی خبری نشده تا الان که نزدیکه 1ساله
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
2740