2737
2734
عنوان

نظرسنجی اسم دختر

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 23 پست

معنیش میشه لطافت و زیبایی

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو کل فک و فامیل ما یه دونه پرنسا هم نیست حتی تو شه مونم فک نکنم باشه

امضات رو از کجا خوندی؟ میشه فکر کنی و یادت بیاد؟ من همییییییشه بلاهایی که سرم میاد از جاییه که یه روزی دلم واسه کسی بخاطر همون بلا خیلی سوخته بوده 

یه کم فکر کن بهم بگو لطفا من قبلاً در موردش تاپیک هم زدم که چرا این اتفاق تا اییییین حد برام میفته ولی به جواب نرسیدم

2728
امضات رو از کجا خوندی؟ میشه فکر کنی و یادت بیاد؟ من همییییییشه بلاهایی که سرم میاد از جاییه که یه رو ...

عزیزم یه پیج روانشناسی بود تو اینستا خیلی مطالب جالبی داره... برا خودم سوال بود که آیا این واقعا حقیقت داره مثلا دوست مامانم همین چند وقت پیش فوت شد خیلی ناراحت شدم براش همش میگفتم نکنه واسم اتفاق بیفته خدایی نکرده مادرم طوری بشه همش فکرم مشغول بود آخه خیلی یهویی و ناراحت کننده فوت کرد 

یه جایی خوندم دلتون برای کسی از ته دل نسوزه‌؛ و خیلی عمیق ناراحت نشید؛ چون همون بلا سرخودتون میاد... دلیلش هم اینه که خدا قهرش میگیره...چون ما هرچقدر هم مهربون باشیم بازم به پای مهربونی خدا نمی رسیم. 
عزیزم یه پیج روانشناسی بود تو اینستا خیلی مطالب جالبی داره... برا خودم سوال بود که آیا این واقعا حقی ...

هنوز دارم فکر میکنم به امضات 

واقعا درسته واقعا درسته ممنون ⁦❤️⁩ ایراد کار رو پیدا کردم من الان خیلی خوشحالم 

هنوز دارم فکر میکنم به امضات  واقعا درسته واقعا درسته ممنون ⁦❤️⁩ ایراد کار رو پیدا کردم من الا ...

عزیزم خیلی خوشحالم که تونستم کمکی کنم برا خود منم خیلی جالب بود برا همین گذاشتمش اینجا ب عنوان امضام 🙏

2738