2737
2739
عنوان

یک ماهه بوی پیاز گندیده میشنوم

| مشاهده متن کامل بحث + 6487 بازدید | 43 پست

بخاطر کروناست، من یک سال تمام اینطوری بودم بوی هیچی رو نمی فهمیدم. فقط بوی بادوم تلخ تو مشامم بود

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عوارض کروناست😩😩الان من سه ماهه اینجورم دارم روانی میشم

بینیمو میگیرم و عذا میخورم از بس افتضاحه😭😭😭

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
2731
اره چرا خیلی  از وقتی باردارشدم خیلی شدید تر شده  تو غذاهام پیاز و سیر نمیریزم خیلی بد بو ...

اگرشدیدا بدویاری میگن بچه ات بشدت باهوشه

نمیدونم ثابت شده یانه من مثل شما بودم

الان بچه ام ۷سالشه فوق العاده باهوشه مخصوصا ریاضی

من یکبار چهار سال پیش ی مایع دستشویی زدم ب دستم ی بویی میداد افتضاااح بعد همه میگفتن بوش خوبه

ینی داشتم خفه میشدم تا چنروز بو بود انقد ب خودم تلقین کردم بویی نیس تا دیگ حسش نمردم بعد از چند ماه یبار دبیرمون از کنارم رد شد همون بو امد 

ینی ببین دست خودم نبودا ی بو مث لجن بود 

داشتم خفع میشدم تا چنروز 

دیگ حسش نکردم تا پارسال 

باز انقد الکل حتی زدم تو بینیم تا بوش بره نمیرف 

انقد تلقین کردم بویی نیس تا دیگ حسش نکردم

خیلی بده🥺

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

منم یمدت اینجوری بودم

خیلی بد بود

فک میکردم فقط خودم اینجوری ام 

اینجا ینفر گفت بخاطره کروناعه

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

راستی من از سایتی  برای درمان  چهارتا رایحه گرفتم خیلی کمکم کرد البته دوتا پک گرفتم یکیشو کامل استفاده کردم سر دومی دیگه خوب شدم خواستید ادرس بدید براتون بفرستم 

دپسال پیش ۲۷۰گرفتم

2740

سلام ، دوستان دقیقا من هم این شرایط رو دادم عرقم بشدت بوی پیاز میده واین بو رو هرزچند گاهی از غذا ها و محیط احساس میکنم و واقعا ازار دهندست ، من شهریور ماه بود که کرونا گرفتم و یه مدت بویایم قطع شد و بعد از یه مدت این شرایط رو دارم ، خواهش میکنم اگر کسی میدونه علت و درمانش چی هستش اطلاع بده.ممنون

سلام ، دوستان دقیقا من هم این شرایط رو دادم عرقم بشدت بوی پیاز میده واین بو رو هرزچند گاهی از غذا ها ...

سلام درمانش تنها گذر زمان هست البته یه سری اسپری هس که چهارتا رایحه اصلی و داره و بویایی و‌تحریک میکنه برای اون خیلی جواب داد من دوسری خریدم یه سری تموم شد بعدش باردار شدم استفاده نکردم سری دوم و  پارسال 285 خریدم  90درصد بویاییم برگشت من دوسه سال پیش کرونا گرفتم و بویاییم کلا رو پیاز تنظیم شده بوذ

من بعضی وقتا بوی چسب سوخته به مشامم میرسه...!

3662 من ... ‌ ساخت آینده ای زیبا به روش خودم به دلخواه خودم من میتونم به اندازه ی تمام نتونستن ها و نشدن ها میتونم و میشه من باور دارم که موفقم همیشه خوشحالم من معتقدم که همه چی دست منه و من به بهترین ها دست پیدا میکنم روز به روز و من محبوب ترین و خوشکل ترین دختر در سطح و حد خودم هستم یعنی ( برای خودم برای دنیام خوشکلم ) همه ی ما خوشکل هستیم و وقتی معتقد باشی و باور داشته باشی هیچ چیزی نمیتونه جلوی راهت رو بگیره من هم معتقدم هم باور دارم پس من انسان مفید و خوبی برای دنیام خواهم بود هرچیزی ممکنه منو از روی تاپیک ها قضاوت نکن از روی حرف های خودم قضاوت نکن از روی تعریفات قضاوت نکن اگه میخوای قضاوت کنی اول بجای من توی وضعیت من با همین سن و مشخصات من زندگی کن 🤚🏻💖تو نمیتونی هویت منو بشناسی چون من اونطور که دلم میخواد هستم شاید جلوی تو یه آدم دیگه باشه ولی درونم یه چیز دیگه و یه جور دیگه باشم هرکسی با خودش راحت تره درون آدما رو هیچکس بجز خودشون نمیتونه ببینه و درون خیلی مهمه منو از درون حس کن از درون قضاوت کن و از درون درک کن دلم میخواد با اینکه خیلی ظلم وجود داره بتونم خوب بمونم و هیچ چیزی منو تغییر نده من راه درست رو انتخاب کردم راهی که شرمنده ی خودم نشم ممکنه تاپیک هایی بزنم که واقعیت نداره و فقط خیالی و تصور من هستن ولی تصور هم یجور واقعیته پس تو نمیتونی بفهمی تاپیک های من واقعیه یا نه چون شاید دارم در رویا زندگی میکنم حتی شاید خودم نمیفهمم که واقعیت کدومه فکر نکن منو میشناسی چون من اسم های مستعار استفاده میکنم و اسم هایی که در خیالاتم هستن اسم های مورد علاقم رو می خوانید و از تاپیک هام شاهد خواهید بود‌... من از متفاوت بودن خوشم میاد خاص میشی تک میشی و باعث تعجب همه خواهی بود معمولا به کارهایی که میکنم میگن عجیب! البته دوستام میگن😂