2733
2734
عنوان

راه حل بدید واسه موهای زیرپوستی :(((

| مشاهده متن کامل بحث + 36228 بازدید | 41 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
تاپیک قدیمیه تو سرچ پیدا کردم اما راه حل خودمو میگم یکم یه سیاهی موها رو دیدید یعنی یکم که نوک زدن داخل حموم روی اون قسمت رو صابونی کنید و اروم با سنگ پا خلاف جهت رویش بکشید موها همونجا درمیان اگرم خیلی کوتاه باشن ممکنه درنیان کامل حموم بعدی هم تکرار کنید درست میشه
تاپیک قدیمیه تو سرچ پیدا کردم اما راه حل خودمو میگم یکم یه سیاهی موها رو دیدید یعنی یکم که نوک زدن د ...

وقتی با سنگ پا درمیاد لک نمیشه؟ آخه با دست که لک میشه قشنگ

دوست جونیا یه صلوات واسه حاجت دلم و خودتون میفرستید؟😊
من دونه دونه با موچین درشون میارم. دیوونه میشم.اصلا بعضیاش به بند یا جلبک هم نمیگیره. میگن لیزر جواب ...

پای من شدیداً قرمز شده و جای جوش های موی زیرپوستی افتضاح مونده رو ساق پاهام.لیزرم رفتم اصلا نتیجه نمی‌ده.اینو تجربه کردم که میگم

میتونید ب تاپیک من سر بزنید تجربمو در مورد این مشکل کامل نوشتم💖

من قسمت زیر شکممو صمغ عربی انداختم خدا کنه زیر پوستی نشه

دقت کردین همیشه اون ادمایی که خیلی بدن شعور ندارن به راحتی دل میشکنن زندگی مردمو خراب میکنن همیشه برندن وبرعکس اونایی که سعی کردن تو زندگی این کارارو نکنن زندگیشون جهنم شده واقعا چرا .....اونوقت میگن خدا عادله اخه چرا.   این دیگه چجور عدالتیه؟.