2733
2734
عنوان

دویتان بیایید چالش آوردم براتون😉

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اینقدر فیلم ترسناک دیدم دچار مشکل روحی و روانی شدم متاسفانه . نگاه نکنید

اتفاقا من از بچگی از بس زیاد نگاه کردم عادت کردم

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
2731
من اینقدر فیلم ترسناک دیدم دچار مشکل روحی و روانی شدم متاسفانه . نگاه نکنید

منم شنیده بودم آدم روحیه ش خراب میشه ولی نمیتونم نبینم اصن😕واقعا فقط بیشتر فیلم ترسناک میبینم فیلمای دیگه رو حوصلم نمیگیره چون هیجان ندارن

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)
منم شنیده بودم آدم روحیه ش خراب میشه ولی نمیتونم نبینم اصن😕واقعا فقط بیشتر فیلم ترسناک میبینم فیلما ...

بله منم همینطورم ولی روانشناسا هم گفتن نباید این فیلمارو ببینید

کاربر آقا هستم / تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است , با فحاشی کردن به دیگران فقط تربیت بی مقدار خودتون رو نشون میدید  
همشون،،جنایی نبود توش

خخخخ یادشون رفته😉

به گل آفتابگردان گفتند: چرا شب ها سرت را پائین می اندازی؟ گفت:ستاره ها چشمک میزنند..نمی خواهم به خورشید خیانت کنم...!👈(کاربر قدیمی ام، بانوی شرقی سابق)
اتفاقا من از بچگی از بس زیاد نگاه کردم عادت کردم

خب بعضیا جنبه شو زیاد ندارن و روح و روانشون حساستره،منم از بچگی میبینم مثه شما ولی شکر خدا اوکی یم هنو😀

بله منم همینطورم ولی روانشناسا هم گفتن نباید این فیلمارو ببینید

آخه واقعی که نیستن که روان آدمو داغون کنن،آدم اون لحظه میدونه که ساختگیه همش

آخه واقعی که نیستن که روان آدمو داغون کنن،آدم اون لحظه میدونه که ساختگیه همش

آره درسته ولی به هر حال هر فیلمی میتونه احساسات افراد رو برانگیخته کنه . خوشحال کنه شاد کنه غمگین کنه , ایجاد ترس کنه .

همین ایجاد ترس کردن باعث بروز مشکلات در روحیات فرد میشه .

کاربر آقا هستم / تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است , با فحاشی کردن به دیگران فقط تربیت بی مقدار خودتون رو نشون میدید  
خب بعضیا جنبه شو زیاد ندارن و روح و روانشون حساستره،منم از بچگی میبینم مثه شما ولی شکر خدا اوکی یم ه ...

اره حتی کشت‌کشتار و فیلم اره رو دیدی؟،،ولی ی فیلم دیدم تازگیا،ی خرس بود طرف رو زنده زنده خورد،،ازاون به بعد رو روحیم تاثیر گذاشته شبا‌همش میترسم‌بیاد منم بخوره😂😂

من آنقدر خواستمش ک نخواستنش را ندیدم..او آنقدر نخواست ک هیچ چیز از من را ندید..
آره درسته ولی به هر حال هر فیلمی میتونه احساسات افراد رو برانگیخته کنه . خوشحال کنه شاد کنه غمگین کن ...

بله درسته ولی خب اگه اینطور بود الان کل دنیا باید همه روانشون آسیب میدید،چون این فیلما مخاطبای زیادی داره تو کل دنیا