2752
2734
منم موهام کوتاههه و فکر میکردم سشوار صاف نمیکنه اما اینی که گرفتن عااااالیه اتو میچسبونه پس کله خخخخخخ ولی چرخشی ها اصلا اینجوری نیست بازم هر جور صلاح میدونی دوستم .من خواستم مشاوره بدم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مرسی کوکی من موهام خیلی ضخیمه و وز . فقط وقتی با سشوار صاف میشه که یکی که دستش زور داره سشوار بکنه ولی آخرش یه حال وز داره ماسک هم میزنم اما تا یه جایی برم که کمی بخار باشه یا عرق کنم زودی وز میشه اما با اتو اینجوری نیست صاف می مونه
موفق باشی عزیزم
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي