2752
2734

تو سیکل ای وی اف بودم ولی دکترم گفت خیلی خوب رشد نکردن تخمکهات و کنسلش کرد گفت اقدام کن اگه باردار نشدی دوباره از اول شروع میکنی که الان سع روز به موعدم بی بی زدم خیلی کم رنگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم دکتر چی گفته بهت؟ من دیگه نزدیکه یکساله دکتر نرفتم، پشتم سرد شده، جرات دکتر رفتن ندارم

من یه بارداری خارج ا رحم داشتم و عکس و سونو و تست دادم تو عکسم هم فیبرم دارم هم توده استخوانی بدترین و بزرگترین ضد حال و خوردم برام MRI نوشت باید بم ببینم چجوریه و کی باید عمل کنم احساس میکنم خدا اصلا دوستم نداره و منو نمی بینه حالم بده 

خدایا شکرت که یه نی نی از بهشت بهم دادی 💗💗💗
من یه بارداری خارج ا رحم داشتم و عکس و سونو و تست دادم تو عکسم هم فیبرم دارم هم توده استخوانی بدترین ...

اصلا امیدت رو از دست نده من۴ساله دارم برا بجه دار شدن تلاش میکنم دیگه قرار بود ای وی اف کنم الانم نمیدونم باردار باشم یا نه

من یه بارداری خارج ا رحم داشتم و عکس و سونو و تست دادم تو عکسم هم فیبرم دارم هم توده استخوانی بدترین ...

عزیز دلم این چه حرفیه، میفهمم چقدر ناراحتی، منم از دکتر حرفای ناامید کننده زیاد شنیدم و داغون شدم اما خدا هممونو دوس داره، به خودش توکل کن عزیزم. ان شاء الله خیلی زود خوب میشی و بعدشم صاحب فرزند سالم و صالح میشی. 

عزیز دلم این چه حرفیه، میفهمم چقدر ناراحتی، منم از دکتر حرفای ناامید کننده زیاد شنیدم و داغون شدم ام ...

حالم خیلی بده خیلی 

اصلا امیدت رو از دست نده من۴ساله دارم برا بجه دار شدن تلاش میکنم دیگه قرار بود ای وی اف کنم الانم نم ...

انشاالله که بارداری