2733
2734
عنوان

یه تاپتیک خوب بزنین دلمون بازشه

| مشاهده متن کامل بحث + 139 بازدید | 23 پست

امروز در یخچالو باز که کردم پسرم چهار دست و پا و خندان و با صداهای عجیب غریب که نشونه ذوقشه دست انداخت مشما ی زرشک و برداشت و فرار کرد رفت پشت مبل نشست و مشما رو انداخته بود تو دهنش. خیلی صحنه ی باحالی بود مخصوصا فرارش

چی میگگگی بابا شماتوکارشین  کلا بوس

شما میخوای با من دوست شی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
بوس تقدیروتشکربود

شما درخواست دوستی دادی

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2731
ناری ناری ناری یک گل انار داری     من  اینوقت شب میخوام برقصم حیف بقیه خوابن بیدار م ...

اتفاقا من امروز انقدر رقصیدم خوش گذشت جاتون خالی

یکی بهم گفت خیلی داغونی نه ؟....................................... گفتم از کجا فهمیدی گفت اخه خیلی قشنگ میخندی ...........................  خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است ................................

مامانم همیشه میگه اون سی شرت و بپوش سرما نخوری دقیقا من نمیدونم منظورش تی شرت یا سوشرت ؟؟؟؟؟

یکی بهم گفت خیلی داغونی نه ؟....................................... گفتم از کجا فهمیدی گفت اخه خیلی قشنگ میخندی ...........................  خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است ................................