2733
2739
عنوان

پیگمنتیشن........ هر سوالی در این رابطه دارید در خدمتم........

| مشاهده متن کامل بحث + 140068 بازدید | 417 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

سلام. من ٣ روزه ميكروبليدينگ انجام دادم و به شدت پشيمونم چون هم تابه تاست و مطمئناً تو ترميم بدتر ميشه و هم اينكه از مصنوعي و خط كشي شدن چهره م بدم مياد و ترجيح ميدم همون ابروهاي درب داغون طبيعي خودم رو داسته باشم. از روز دوم حموم رفتم و مدام با پد الكل تميز ميكنم كه خشك بشه و بريزه. پماد جنتامايسين و تتراسايكلين هم ميگن براي از بين بردن رنگ خوبه ولي از اونجايي كه گفتن فعلا چربش نكنم تا پوسته شه و بريزه بنظرتون كدوم راه حل زودتر جواب ميده ؟ استفاده از جنتامايسين و تتراسايكلين يا پد الكل ؟ و اگه ترميم نرم چقدر طول ميكشه كه كامل بره رنگش ؟ ممنون ميشم جواب بدين 🌸

سلام عزیزم من چند وقتی هست کار فیبرز ابرو انجام می دم که مثل هاشوره ، برا یکی زدم رنگ ابروش پخش شد ، یعنی خطوطش مشخص نبود ، به نظرتون دلیلش چی بوده ، بعد برا بی حسی هم پماد تیک تاک قهوای زدم  بعد روشو کاور کردم ،، اصلا بی حس نشد که یکی می گفت باید قبلش چند تا خط می کشیدی بعد پماد می زدی ، درسته ؟ بعد پماد لیدوکایین چطوره ؟

سلام میدونم ک خیلی از مدت زمان تاپیکتون گذشته اما من الان دیدمش و یه سوالی دام ازتون

امیدوارم هنوزم نی نی سایت بیاید و جوابمو بدید

من ابروهامو پی آر کردم

22 روز میگذره 

رنگ خاکستری زدم  ک همرنگ ابروی خودم بشه در پایان

اما الان مشکیه خطوطش و تابلوعه

جای خوبی م رفتم

تو مشهد

بنظرتون تو ترمیم درست میشه؟

مهربونا دعاکنین قبل از عید1400 ماشین مورد علاقمو بخرم دعای شماها اثر داره...   میشه واسه حاجت روایی م صلوات بفرستین...... دعاتون میکنم                                                             

استارتر

من سال 93 بود حدودا جای شما تتو خط لب زدم

همین زیبارویان تهرانپارس

ک بسسسیار بد بود و حقیقتا چقد اذیت شدم

بی حسی ک اصلا عمل نکرد و من تا آخر کار اشک می ریختم

خط لب هم بسیار نامتقارن و کج و کوله

سر یک.هفته هم رفت

متاسفانه رفتار آرایشگر هم خیلی مغرورانه و بد بود

اون زمان 350 هم گرفتن ک برا زمان خودش خیلی مبلغ بالایی بود

جزء بدترین خاطرات زندگیم شد واقعا