2737
2739
عنوان

خانما بگین واسه شپش سر دخترم چکار کنم سریع خوب شه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 520 بازدید | 67 پست
واااای چی میگین تو رو خدا الکی بدون اطلاع نگید  میدونی شامپو ضد شپش چ ضرری داره ۱۰دقیقه فقط ب ...

نه عزیزم چه ضرری داره ضررش از اون شپش ها که کمتره که خون سرتو میخورن

خدایا شکرت بخاطر فندق کوچولویی که بهم عیدی دادی برای سلامتیش صلوات بفرستید
شامپو شپش از داروخونه بخر از شب تا صبح بذار رو موهاش بمونه با روسری هم سرش ببند بعد صبح بشور و شونه ...

وای خدا شامپو شپش برا بزرگ ها نهایتا ۱۰ دقیقه است 

من واسه بچم دکتر گفت ۴ دقیقه باشه بشور که زیاد نمونه خوب نیست 

تازه بعد زدن شامپو هم گفت تا دوساعت سرشو نبند که هوا بخوره 

ریشه موهاش نپوسه 

چجوری میگی شب تا صبح 😨

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسپند فایده نداره 

واقعاءنمیدونم فقط خوندم خوبه

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
وای خدا شامپو شپش برا بزرگ ها نهایتا ۱۰ دقیقه است  من واسه بچم دکتر گفت ۴ دقیقه باشه بشور که ز ...

آخه امتحان شده است من که ضرری ندیدم موهای شما زیادی حساسه😂😂😂😂

خدایا شکرت بخاطر فندق کوچولویی که بهم عیدی دادی برای سلامتیش صلوات بفرستید
2728

از یکی شنیدم ک هرکار میکرده نمیرفته تا اینکه پودر لباسشویی زده ب سرش کف کرده و سریع از بین رفته

میگفته خیلی درگیرش بوده اینکارو ک کرده تموم شده

نمیدونم بازم

دقیقا .اینجا ی توصیه هایی میشه ک میمونی بخدا

من که به حرف هیچکس از دوستام وخانوادم نکردم 

هرکس یک چیز گفت 

حنا،اسپند،تاید،سرکه،ووو...

از این راه ها زیاد گفتن 

اما من رفتم دکتر هم اسپری واسه لباس داد

هم شامپو یک بار زدم همه مردن 

تخماش رو هم جدا میکردم 

بعدم واسه اطمینان بعد یک هفته یک بار دیگه زدم 

حتی دکتر گفت برا بچه بیشتر از دوبار شامپو نزن اونم با فاصله یک هفته یا ده روز  زودتر گفت نزن ضرر داره

همانقدر که زن را باید فهمید،مرد را هم باید درک کرد...همانقدر که باید قربان صدقه زن رفت،باید فدای خستگی های مرد هم شدخلاصه مرد و زن نداردبه نقطه ی ما شدن که رسیدی،بهترین باش..
2738