2737
2739
عنوان

پزشک زنان خوب کی رو می شناسید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6698 بازدید | 44 پست
ممنون عزيزم درد واژن شبيه درد استخوون بود دقيقاً در ناحيه دهانه واژن... در حالت ايستاده بيشتر ميشد. ...

درسته

ممنون عزیزم

ایشالله ی بارداری راحت و نی نی گلت رو بغل بگیری

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
یکیشون سی و هفت بود  یکیشون سی و چهار خیلی حالم بد بود رفتم  ولی خیلی عالی هستن  ...

من با شما کاملا موافقم بچه من ۳۸ هفته به دنیا اومد فقط و فقط به خاطر یه عفونت ریه ۲۴ ساعت بعد فوت شد.پشیمونم از بیمارستان خصوصی به ظاهر معروف اصلا رعایت نمیکردن دکتر اطفال از طریق واتساپ عکس ریه بچرو فرستادن براش یعنی زحمت نکشید بیاد ببینه البته بعدش ما اینارو فهمیدیم پسر دسته گلمو با وزن ۴/۲۰۰ بعد از یک روز در کمال ناباوری از دست دادم بیمارستان دولتی خیلی رسیدگیش بهتره، هرچند که هیچی نه غم منو کم میکنه نه بچمو برمیگردونه 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه، دیابت بارداری داشتم

عزیزم ایشالا این نینیتو به سلامتی بغل کنی میشه بپرسم که سزارین بودید یا طبیعی و چند وقت بعد باردار شدید؟ 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
عزیزم ایشالا این نینیتو به سلامتی بغل کنی میشه بپرسم که سزارین بودید یا طبیعی و چند وقت بعد باردار ش ...

عزیزم

این تیکرم برای بارداری نیست

برای یه ددلاینیه

شاید برم بردارم که سو تفاهم نشه برای مامانها

هنوز اقدام نکردم برای بارداری 

از زایمان قبلی م شش ماه گذشته و زوده

من سزارین اورژانسی بودم... دوست دارم اگه بشه بعدی رو طبیعی زایمان کنم، برای همین باید یکسال تا ۱۵ ماه حداقل بعد از زایمانم باردار بشم

از طرفی امیدوارم کرونا هم تموم بشه تا سال آینده

پيشرفت زن، آزادى وى، استقلال وى، بايد از درون خودش بيايد... اما گلدمن
2728
عزیزم این تیکرم برای بارداری نیست برای یه ددلاینیه شاید برم بردارم که سو تفاهم نشه برای مامانها ...

موفق باشی عزیزم ❤️

عزیزم این تیکرم برای بارداری نیست برای یه ددلاینیه شاید برم بردارم که سو تفاهم نشه برای مامانها ...

سلام عزیزم

اگه ممکن درخواست دوستیمو قبول کن

منم تجربه زایمان زودرس ۲۷ هفته دارم

شما چه کارهایی بعدش انجام دادی؟

من از بس درد کشیدم، به بارداری که فکر میکنم بدنم بیحس میشه  

عزیزم ...‌ من پیش شیوا جوادیان میرفتم . خیلیا ک میان پیشش سقط مکرر دارن ادم صبور و دقیقی هستن . ی ت ...

سلام عزیزم من پیش ایشون وقت دارم واقعا دکتر خوبیه؟ شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟ دستشون توی زایمان خوبه؟

2738
سلام عزیزم من پیش ایشون وقت دارم واقعا دکتر خوبیه؟ شما طبیعی زایمان کردی یا سزارین؟ دستشون توی زایما ...

کدوم مطبش میرید؟ 

بیا از حال و هوای مطبش تعریف کن منو بگردون ب دوسال پیش 

یعنی عشقه این دکتر 

دعای خیرم پشت سرش باشه

کدوم مطبش میرید؟  بیا از حال و هوای مطبش تعریف کن منو بگردون ب دوسال پیش  یعنی عشقه این ...

من میدون غیاثی رو میرم، خیلی شلوغه منشی شو عوض کرده میگن قبلیه خیلی بهتر بوده ی دختره بی حوصله و ساکته، ولی خودش خیلی مهربون و ارومه و با حوصله ست من ۸غربالگری دادم هنوز نرفتم پیشش ب نظرت اشکال نداره؟؟

من میدون غیاثی رو میرم، خیلی شلوغه منشی شو عوض کرده میگن قبلیه خیلی بهتر بوده ی دختره بی حوصله و ساک ...

منم همونجامیرفتم 

منشی ک بزور حرف میزنه خانم منوچهری هست

اره ببر چرا نبری غربالگری ک مهمه

منم همونجامیرفتم  منشی ک بزور حرف میزنه خانم منوچهری هست اره ببر چرا نبری غربالگری ک مهمه

دیروز رفتم‌پیش دکتر، به نظرت طول سرویکس ۳۲ خیلی پایینه؟؟ چیکار کنم بره بالا؟!

دیروز رفتم‌پیش دکتر، به نظرت طول سرویکس ۳۲ خیلی پایینه؟؟ چیکار کنم بره بالا؟!

من از هفته ۱۸ تا ۳۸ طولم ۳۱ بود .

ولی خیلی نراعات کردم بگم سرت سوت میکشه 

حموم اب داغ ممنوع. رابطه ک بطورکامل ممنوع 

خوردن گرمیجات و ورزش و نشستن روزمین پله رفتن سرتوالت معمولی رفتن و ............

2706