2733
2739
عنوان

سلاممممم خوابم نمیبره بیاین از اولین روز اشنایی با همسراتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 84 پست
قربونت برم مهربون ،ممنون ،امیدوارم به اندازه قلب بامحبتت خدا خوشبختیو به پات بریزه وغرق بشی در زندگی ...

خواهش میکنم گلم.ممنون از محبتت.ان شاءالله .

این خیلی خوبه که دارین به عشق خود ودخترتون زندگی میکنید چون بچه تون به یه مادر قوی نیاز داره.ولی حیف خیلی از مردا قدر خوشبختی ایی که بهشون هدیه میشه رو نمیدونن.

ولی اومیدوارم بتونی ببخشی ویه فرصت دوباره بهش بدی.شاید بتونه جبران کنه

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم گلم.ممنون از محبتت.ان شاءالله . این خیلی خوبه که دارین به عشق خود ودخترتون زندگی میکنید ...

فدات بشم عزیز دلم. تنها امید زندگیم دخترم شده اگر نداشتمش مطمئناً سالها پیش جدا میشدم واین زندگی ک باب میلم نیست ادامه نمیدادم.

قربونت برم بخشش یکبار، دوبار ،سه بار چندبار !!!!

من دههاااا بار بخشیدمش و فرصت جبران دادم ک اعتمادمو جلب کنه اما متاسفانه تا دلم قرص میشد نمیدونم چرا نامردیاشو خدا میورد جلو چشمم ومیدیدم ک آدم نشده وهمون آدم سابق و منو فقط احمق فرض کرده بخاطر همین طلاق عاطفی گرفتم ،الانم هیچی جز دخترم و آینده اش برام مهم نیست

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
فدات بشم عزیز دلم. تنها امید زندگیم دخترم شده اگر نداشتمش مطمئناً سالها پیش جدا میشدم واین زندگی ک ب ...

خیلی ناراحت شدم گلم.برات ارزوی روزای خوب وقشنگ میکنم گلم🌹🌷🌹🌷

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2728
خیلی ناراحت شدم گلم.برات ارزوی روزای خوب وقشنگ میکنم گلم🌹🌷🌹🌷

فدای مهربونیت .سپاس ازبزرگواری ولطفت عزیز دلم ❤❤

دعای قشنگت بدرقه راه زندگیت باشد 🙏

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    

روز های اول که اصلا منو نمی دید سر کلاس ولی یه امتحان داشتیم من نمره بالا آوردم بعدش گفت آفرین لیلا فلانی کیه من پاشدم بعد پرسید ترکیه ای هستین (به دلیل اسمم و اینکه حجاب داشتم چون تو ایران نبود این اتفاقات) گفتم نه ایرانی یهو جدی شد گفت آهان بنشینید آفرین دیگه از اون به بعد به مدت حدودا ۳ سال ما فقط بحث و جدل داشتیم😅😂 همین طوریش جزو اساتید سختگیر بود (که البته از این لحاظ من خوشحال بودم) ولی بدلیل ملیتم یسری کلیشه منفی تو ذهنش بود (خیلیا اینطوری بودن اون موقع ها) که باعث شد باهام مشکل شخصی هم داشته باشه وایسادم من سر حرف و اعتقاداتم هم باعث بحث علمی و اعتقادی میشد که خلاصه معروف شده بودم حسابی بین بچه ها سر این موضوعات😂😅✌🏻 خلاصه گذشت و گذشت ایشوت دبد که نه من واقعا کوتاه نمیام حرفام هم منطقیه نمره ها من که همش خوبه دیگه رابطمان شد استاد و شاگرد محترمانه... بعد یه مدت دیگه استادم تو دانشگاه نبود شد استادم تو بیمارستان دیگه کم کم من را عاشق شد بعد از من خواستگاری کرد منم ۲ دفعه ردش کردم (البته از همون دفعه اول دلم یکم قیری ویری عاشقانه داشت میرفت ها😅🙈) ولی بعدش دیگه بله رو دادم الان حدودا ۳ سال مزدوجیم با عشقم😍😍😍

لطفا اکانت پاک شود
یه روز یکی از دوستام شماره عمو و پسر عموش،رو به دوستای صمیمیش داد که ببینه اونا اهلش هستن یا نه منم ...

چه قشنگ... ان شاء الله زندگیتون پر برکت و پر از عشق باشه 😊😊😊 

لطفا اکانت پاک شود
فدای مهربونیت .سپاس ازبزرگواری ولطفت عزیز دلم ❤❤ دعای قشنگت بدرقه راه زندگیت باشد 🙏

سپاس💖💖💖💖

2738
روز های اول که اصلا منو نمی دید سر کلاس ولی یه امتحان داشتیم من نمره بالا آوردم بعدش گفت آفرین لیلا ...

چع قشنگه کاش منم یه همچین عشفی که منو به حاطر خودم بخوان گیرم بیاد