2733
2739
عنوان

بچهااا قیمت 30 درصد سهام عدالتا بیاین😇😇😇😇

| مشاهده متن کامل بحث + 345 بازدید | 29 پست
امیلیون تومانی ها قیمت 30 درصدشون 4میلیون و800 تومنه ...و530 هزارتومانی ها قیمت 30 درصدشون دومیلیون ...

واقعا خسته نباشی اینو ک همه میدونن

6سالی میشه خودمو فراموش کردم🖤تیکر ب وقت لاغری وزن اولیه73 وزن فعلیم69شروع99/12/18تیکر رسیدن ب هدفم 60
امیلیون تومانی ها قیمت 30 درصدشون 4میلیون و800 تومنه ...و530 هزارتومانی ها قیمت 30 درصدشون دومیلیون ...

عزیزم فک نکنم کمتره

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چرا انقد کم؟؟؟30درصد8400تومن ک میشه2400

نمیدونم گفتن بانک کسر میکنه این قیمت رو گفتن من نفروختم حیفه

2731
برلی من اون موقع ها ارزش سهاممو میزد ۴۹۲ الان ۳۰ درصدش چقدر میشه؟

فرقی نداره همون 500 تومنیه

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
عزیزم فک نکنم کمتره

نه تو اخبارم گفته تو گوگل هم هست😊😊

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
واقعا خسته نباشی اینو ک همه میدونن

😒😒😒شاید گفتم بعضیا ندونن😊

2740
من سهام يك ميليوني دارم .رفتم بانك گفتم ميخوام بدونم سي درصد سهامم چقد ميشه گفتن ٨٢٤هزار تومن.اصلا ك ...

گلم دیشب همه گفتن دادن1980 چرا مال شما انقدر کم 

من سهام يك ميليوني دارم .رفتم بانك گفتم ميخوام بدونم سي درصد سهامم چقد ميشه گفتن ٨٢٤هزار تومن.اصلا ك ...

مطمعنئ؟؟؟اشتباه نفهمیدی احیانا تو گوگلم  زده ارزش سهم 30 درصدا اخبارم گفته بود....که 1تومنی ها 4میلیون 800 و530 هزارتومنی ها دومیلیون پونصد

2706