2733
2739
عنوان

ادامه دعوا...

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چن وقته ازدواج کردی؟

یه سال

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
کتک زده؟

نه نزد فقط تحدید کرد

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 
2728
کتک میزنه😭خداصبرت بده آبجی گل واست صلوات میفرستم زندگیت پرازخوشی بشه

ممنون😔😔😘😘

نه نزد فقط تحدید کرد

پس چرا اینطوری کردی باهاش؟

همون که بغلت کرد یه مدل از عذر خواهی بوده. ببین کم کم باید بهش آموزش بدی که یاد بگیره عذرخواهی کنه. سعی کن کمتر قهر باشین. اینطوری بیشتر به هم نزدیک میشین

پس چرا اینطوری کردی باهاش؟ همون که بغلت کرد یه مدل از عذر خواهی بوده. ببین کم کم باید بهش آموزش بدی ...

اخه قبلا زده بود... این بارم اگه زیاد جوابشو میدادم میزد😔

اخه قبلا زده بود... این بارم اگه زیاد جوابشو میدادم میزد😔

آهان پس خوب گفتی. ولی حتما سعی کن ببریش مشاوره.

بیشترش البته مربوط به خودت میشه که کاری کنی حتما بعد از دعوا عذر خواهی کنه اگه مقصره

2740