2737
2734
عنوان

به نظرتون چه کار کنم کسی نیست باهاش مشورت کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 25 پست
بدون دعوت پاشده رفته خونه حاری ناهار هرکی باشه ناراحت میشه.طرف شاید فقط تدارک خاله ههرو دیده

گلم متن رو با دقت خوندی؟ چی میگی؟

من بهت احترام میزارم شما هم احترام من رو نگه دار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه کم از صمیمیت کم کن ، سر من اومده جاری که با من صمیمی بود و جاسوس خواهر شوهر ها ، زیاد نباید به جاری رو بدی ، تو با همه شون یه جور رفتار کن ، برو بیا اما سنگین باش ، بیشتر هم با خواهر شوهرت باش ، دیدی که فوری حسادت تو کردن با اینکه خودت رفتی حرف درآوردن،  پس به روی خودت نیار هرجا شوهرت گفت برو ، اصلا هم بهش رو نده حتی خونه خودش .  من سرم اومده که میگم 

بابا، جاری کوچیکه ناراحت شده

جاری کوچیکم میگه وقتی ما خونه جاری بزرگم هستید جاریم وظیفه داره زنگ بزنه رسما اون ها رو دعوت کنه در صورتی که ما خودمون گفتیم میایم میتونست اونم زنگ بزنه بگه منم میام ولی میگه نه باید رسما زنگ بزنن التماس کنن

2731
منم دو تا جاری دارم یکی بزرگتر یکی کوجیکتر اوالا با کوچیکه یه کم گرم گرفتم دیدم همش غیبت میکنه و حسا ...

آفرین 

همینطورم باید باشه 

اینطور حدوحدود خودشونو بهتر میفهمند

خوشم اومد واقعا👌

جاری کوچیکم میگه وقتی ما خونه جاری بزرگم هستید جاریم وظیفه داره زنگ بزنه رسما اون ها رو دعوت کنه در ...

خب راس میگه، ببین چون اون باتون صمیمی نیس،رسمی دعوتش کنید

منم مامانم و زن عموم دقیقا همینجوری ان، مامان من راحته با عمم اینا، ولی زن عموم رسمی تره

جاری کوچیکم میگه وقتی ما خونه جاری بزرگم هستید جاریم وظیفه داره زنگ بزنه رسما اون ها رو دعوت کنه در ...

روابط شما به دیگران ارتباطی نداره و به خواهر شوهرت بگوووو لطفا تصورات خودشوووو به دیگران انتقال نده .

خب راس میگه، ببین چون اون باتون صمیمی نیس،رسمی دعوتش کنید منم مامانم و زن عموم دقیقا همینجوری ان، م ...

خوب چرا دعوت میکنه میپیچونه؟میگن شما وظیفه دارید با هم هستید دعوت کنید ما دوست داشتیم میایم نداشتیم نمیایم.برادر شوهرم به خواهر شوهرم گفته بود به ما بگه

2738
روابط شما به دیگران ارتباطی نداره و به خواهر شوهرت بگوووو لطفا تصورات خودشوووو به دیگران انتقال نده ...

بهش گفتم تو چرا خبر کشی میکنی اگر ناراحته بیاد رو در رو بگه تا جوابش رو بدم

خوب چرا دعوت میکنه میپیچونه؟میگن شما وظیفه دارید با هم هستید دعوت کنید ما دوست داشتیم میایم نداشتیم ...

دیگه به خودش ربط داره، شما وظیفتون دعوت بوده ک کردین

من نمیفهمم این چس کلاسا چیه بعضیا میذارن :///