2733
2734
عنوان

احساس میکنم زیر بار فشارهای زندگی دارم نابود میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 501 بازدید | 40 پست
دلم میخواد کتاب جدید بخونم ولی ندارم فعلا هم نمیشه خرید با کتاب اروم میشم فک کنم چون یکی خوندم خوب ...

منم نمیتونستم با pdf کنار بیام ولی الآن چند ماهه میخونم عادت کردم.تند تند کتاب میخرم.شروع کن عادت میکنی ایشالا حالتم بهتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم نمیدونم چم شده یه حسی دارم تازه یک ماه دیگه میشه ۲۰ سالم ولی هی افسوس میخورم و میگم دارم پیر میش ...

اگه همسن من بودی چیکار میکردی دختر.یه عالمه هنوز وقت داری.کاش من همسن تو بودم و درک الآنمو داشتم زندگیمو زیر و رو میکردم

اگه همسن من بودی چیکار میکردی دختر.یه عالمه هنوز وقت داری.کاش من همسن تو بودم و درک الآنمو داشتم زند ...

میشه بپرسم شما چند سالتونه ؟البته اگر دوست دارید بگید 

و اینکه اگر جای من بودید چیکار میکردید؟

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2731

عزیزم یه مدت همه چیو ول کن به حال خودش، بخدا حرصم نخوری، آینده رم پیش بینی نکنی، زندگی خود بخود میره جلو

اصلا برا حل بعضی مسائل لازم نیست ما کاری کنیم، تو گذر زمان خود بخود حل میشن، ما فقط حرص و جوش بیخود خوردیم

بعد یه مدت که انرژیت برگشت دوباره بچسب به زندگی

میشه بپرسم شما چند سالتونه ؟البته اگر دوست دارید بگید  و اینکه اگر جای من بودید چیکار میکردید؟

من ۳۰ سالمه عزیزم.اگه همسن شما بودم در مورد زندگی خودم میگم،تو اولین فرصت از رشته ای که دوسش نداشتم انصراف میدادم و از همون موقع میرفتم سراغ هنر که علاقمه.ترسامو کنار میذاشتم.سعی میکردم روابط اجتماعی م رو قوی تر کنم و با آدمای بیشتری آشنا بشم.بابت عشق و عاشقی و چیزایی که چند سال بعد آدم فقط بهشون میخنده غصه نمیخوردم.با دوستام بیشتر تفریح میکردم.واسه کارم انرژی میذاشتم که تا ۳۰ سالگی آینده ی کاریم مشخص و روشن باشه.واسه زندگیم برنامه ریزی دقیقتر میکردم و تا میتونستم شاد زندگی میکردم.فقط کاش میشد برگردم ۲۰ سالگیم😭😭😭

دلم میخواد کتاب جدید بخونم ولی ندارم فعلا هم نمیشه خرید با کتاب اروم میشم فک کنم چون یکی خوندم خوب ...

جرا نميشه

من خريدم

بگير جلدش رو الكل بزن و يك هفته ده روز بگذارش كنار بعد بخون مشكلي نداره

من ۳۰ سالمه عزیزم.اگه همسن شما بودم در مورد زندگی خودم میگم،تو اولین فرصت از رشته ای که دوسش نداشتم ...

وای منم دقیقا بیشتر این مشکلاتو دارم ان شاالله بتونم درست کنم خودمو 

عزیزم ان شاالله از حالا به بعد زندگیت رو عالییی زندگی میکنی حسرت نخور فداتشم 😘

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2740
اگه همسن من بودی چیکار میکردی دختر.یه عالمه هنوز وقت داری.کاش من همسن تو بودم و درک الآنمو داشتم زند ...

هنوزم ديرنيست ٣٠ سالگي يك ارامش و عقلي با خودش داره كه اتفاقا ميتوني شروع انتخاب و تغييرات خوب باشه

بزرگتر از تو هم هستند فكرش كن تا چهار پنج سال اينده چقدر ميتوني رشد كني لادم نيست بلند پروازي كني انچه متناسب شرايطه انجام بده

مثلا هنر در دسترس و ميتوني شروع كني

وای منم دقیقا بیشتر این مشکلاتو دارم ان شاالله بتونم درست کنم خودمو  عزیزم ان شاالله از حالا ب ...

ایشاااالااااا ایشااااالاااا از این به بعد هردومون روشن تر و قشنگتر پیش بره عزیز دلم😘😘😘🌛🌛🌛