2733
2739
عنوان

بچه ها کسی هست کروناش بعد ی ماه طول بکشه

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 68 پست
باور کن رفتم دکتر دوبار بعد اینک ک گفتین برم یکیش گفت اگ داشته باشی دارو نداره یکیشم تست کرونا نوشت ...

ببین درسته دارو برای مختص این بیماری درست نشده اما دارو های بیماری های دیگه را مثل سل وایدز و...را استفاده میکنن عملکرد خوبیم داشته پس این همه مریض خوب میشن چطوری خوب میشن ببین به فکر ریه ات باشا حالاتست کروناتم که ایشالله  منفی میشه ولی ریه ات مهمه اگر عفونت داشته باشه زودی پیشگیری کنی خوب شی پیشرفت یوقت نکنه  

❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان بعد مصرف دارو ها خوب شدی یا ن یعنی هیچ تغیییری نکردی ؟؟؟؟

تنگی نفس مث اول ندارم تبو بدن درد و اینا دیکه ندارم بیحالی با درد ریه دارم فقط.. میخوام تست بدم ببینم منفی یا مثبت. شما کدوم شهرین؟ اینجا اهمیت نمیدن جوون مردم براشون مهم نیس اصلا. اون داروهایی ک گفتین نمیدم ازیترو نمیتونه زیاد از پیشرفتش جلوگیری کنه وگرن من ده تا 500 خوردم باید الان عفونتش ازبین میرفت.

تنگی نفس مث اول ندارم تبو بدن درد و اینا دیکه ندارم بیحالی با درد ریه دارم فقط.. میخوام تست بدم ببین ...

الهی عزیزم بمیرم من اصفهانم خداروشکر که علائمتون از بین رفته ولی خوب بازم میگم ریه مهمهانشالله ریه تم خوب بشه اره متاسفانه یه سری دکتر خیلی سنگددلن الان یه فکری برای ریه ات بکن انشالله که با این دارو داری خوب میشی ولی دکتر رفتی حتما بگو ریه درد داری  

❤❤❤❤
2731
الهی عزیزم بمیرم من اصفهانم خداروشکر که علائمتون از بین رفته ولی خوب بازم میگم ریه مهمهانشالله ریه ت ...

باشه عزیزم دعا کن کامل خوب شم خیلی بفکر پدرتون بودم ان شاالله کامل بهبور پیدا میکنه💚

باشه عزیزم دعا کن کامل خوب شم خیلی بفکر پدرتون بودم ان شاالله کامل بهبور پیدا میکنه💚

ممنونم عزیزدلم از قلب مهربونت انشالله مرسی از ته ته دلم دعا میکنم که خوب خوب شی به حق فاطمه زهرا حالت عالی بشه انشالله 😘ولی مواظب خودت باش و پیگیر حالت باش هروز مطمئنم که تو خوب میشی نگران نباش 

❤❤❤❤
نمیدونم دکتر شلوغ بود دیگ چکار کنم ریه هام حس میکنم درگیره  رفتم تست اکسیژن دادم اول 96 بود بعد ...

۹۶ عالیه بالای ۹۲

..۹۳ یعنی مشکلی نداره اکسیژن خونت....استزسو از خودت دور کن ...من ماه اخر بارداری کرونا گزفتم بعد زایمان کردم زودم خوب شدم خفیف بود ...بچمم سالم بود الان ۳ ماهشه...فقط غذاهای مقوی بخور ...برای اینکه خیالتم راحت بشه برو یه تست از حلق بده که بدونی خوب شدی ....ولی اکسیژن خونت عالیه...منم بعد دو هفته قرنطینم که تموم شد رفتم اکسیژن خون دادم ۹۶ بود دکتر گفت عالیه و بعد تست دادم منفی شد‌..برات دعا میکنم به زودی زود انشالله خوب بشی..‌منم روزای سختی رو گذروندم مریضیم تقریبا بدوم علامت بود ولی از لحاظ روحی داغون شدم چون بچمو ندیدم ۱۹ روزگیش دیدمش ....قرنطینه خانگی بودم بچه هم خونه ی مادر بزرگش...الانم بچم شیر خشکی شده سینمد نگرفت بعد ۱۹ روز عادت کرده بود به شیشه شیر...ولی بازم شکر که سالمه ...شکر که من سالمم .....بدون این روزات‌میگذره همیشگی نیس ....و اینکه من عموم هم کرونا گرفته بود ریع هاش درگیر بود شدید بستری شدیه هفته بعدم اومد خونه دو هفته قرنطینه ...بعد رفت تست داد منفی شد ولی هنوزم گاهی خس خس میکنه و گاهی بیحال میشه دکتر گفته طول میکشه چند ماه تا به حالت قبل برگرده ریه هات...تو هم نران نباش تو دیگه ویروس تو بدنت نیس ولی خب عوازض مریضی هست تا دو سه ماه ممکنه طول بکشه 

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
۹۶ عالیه بالای ۹۲ ..۹۳ یعنی مشکلی نداره اکسیژن خونت....استزسو از خودت دور کن ...من ماه اخر بارداری ...

عزیزم انقد بیحالم خودم بدم میاد کم خونم شدم دکتر گفته روزی چهارتا آهن بخورم قبلا انقد شدید کمخون نبودم برم تست حلق بدم بهتره بجا اینک خونمو کمتر کنم شما طول مریضیتون مولتی ویتامین چی خوردین من مولتی نمخورم اخه از طعمش بدم میاد آهنمو میخوزم فقط میخوام ی چیزی باشه معدمم اذیت نکنه سبک باشه میشه معرفی کنین؟ 

2740
عزیزم انقد بیحالم خودم بدم میاد کم خونم شدم دکتر گفته روزی چهارتا آهن بخورم قبلا انقد شدید کمخون نبو ...

من ویتامین نخوردم ...داروی کلروکیین و ازیترومایسین خوردم ...و مایعات داغ و غذاهای مقوی مثل ماهیچه و کباب و سوپ ‌..بگو برات سوپ درست کنن توش قلم بندازن یا پای مرغ...الان فصل لیمو ترش هست بخر روزی ۳ تاشو بخور خالی خالی ...قزص جوشان ویتامین سی هم بخر بخور

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘