2737
2739
عنوان

شوهرم میگه چرا نمیری کارای مامانمو بکنی؟😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 861 بازدید | 55 پست
اره به خدا ، شوهر من مرد که نیست ،هیچ وقت تا حالا از من حمایت نکرده ، حالا خانوادشم اینو دوست ندارنا ...

اتفاقا اینا که تو خانوادشون زیاد بهشون توجه نمیشه بیشتر اینطورین مهرطلبن حاضرن هرکاری انجام بدن تا توجه خانوادشونو جلب کنن

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بگو توام بیا ماشین بابام و فرشای مامانمو بشور خودشیرینی کن😒😒😒

ما بهش میگیم شکاک و پارانوئید؛شما بگو با غیرت و متعصب                                                                ایران تنها جایی هست که از لفظ"روشن فکر" برای فحش دادن و تحقیر طرف مقابل استفاده میکنند!                #جهان_سوم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادرشوهرم هیچ وقت تو این 8سال مارو دعوت نکرده که بخواد الان دعوت کنه من برم ظرف غذامو بشورم، فقط از ...

عزیزم به شوهرت زیادی راحت گرفتی اگه کارای خونه وبچه هاتوباهاش تقسیم کنی حساب کاردستش میاددرضمن محکم جلوش وایستا بگومن توخونه توهم وظیفه کارکردن ندارم ننت که بره تاگور😏

2728
به شوهرت بگو هروقت تو اومدی کارای بابامو کردی منم میام کارای مادرتو انجام میدم😐 متاسفم که تو همچین ...

منم فقط متاسف شدم برای بی فرهنگی خودش و خانوادش ، خیلی آدمای عقب مونده ای هستن 

وااااای از شوهرم متنفررررررم😷😷😷😷😷😷

بنظر من برا جلب توجه  شوهرت برو زیادم خودته خسته نکن کارای تو چش برو انجام بده.بچه ها نمیزارن کار کنی .خود مادر شوهر میگه بیا سراغ  بچه هات ☺

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
یعنی حالم بهم میخوره از مادر شوهرا و شوهرایی که فک میکنن عروس نوکرشونه و باید بره کار کنه 

خانوادخه شوهر منم اینجوری ان ، هرکی براشون کار کنه خوبه ،هرکی کار نکنه آدم بدیخه 

درحالی که خودشون هییییییچ کاری برای عروسا نکردن

بنظر من برا جلب توجه  شوهرت برو زیادم خودته خسته نکن کارای تو چش برو انجام بده.بچه ها نمیزارن ک ...

مشکلم اینه اصلا دوست ندارم برم خونشون ، بی احترامی میکنن بهم ،مادرشوهرم تیکه و کنایه میندازه، پدرشوهرم مثل خاله زنکا بهم تیکه میندازه

2740
مشکلم اینه اصلا دوست ندارم برم خونشون ، بی احترامی میکنن بهم ،مادرشوهرم تیکه و کنایه میندازه، پدرشوه ...

اینقد خودتا  قرص بگیر ک حساب کار دسشون بیاد

خدایا شکرت برای همه چیز ولی خدا خیلی تنهام خیلی... 
خانوادخه شوهر منم اینجوری ان ، هرکی براشون کار کنه خوبه ،هرکی کار نکنه آدم بدیخه  درحالی که خو ...

مادرشوهر منم اینطوریه یعنی کسی که واسش کار کنخ رو خیلی دوس داره ولی اینطوری نیس ک بی احترامی کنه و کاری واست نکنه یعنی واسمون سنگ تموم میذاره ولی من زیاد کار نمیکنم که وظیفه نشه 

خواهرشوهر من میگه عروس باید کاری رو انجام بده ک تو چشم باشه مثلا جلو چشم بیا پذیرایی کن چای تعارف کن ولی نرو دوساعت تو آشپزخونه ظرف بشوری

مامان دوتا دخمل ناز 😍