2733
2734
عنوان

خانما بیاین ترو خدا از ترس میخام سکته کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 713 بازدید | 39 پست
نه اصلا نرو دوباره زنگ زد بگو شرمنده پام پیچ خورده همسرم اومد میفرستمش کارتونو بگین 

میدونی چیه بیشتر از این میترسم هرروز ایفون بزنه و مردم فکر بد کنن پایین خونمون همش مغازه و ادم دارن کارمیکنن نمیخام ابروم بره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی چیه بیشتر از این میترسم هرروز ایفون بزنه و مردم فکر بد کنن پایین خونمون همش مغازه و ادم دارن ...

اگه ایفونتون تصویریه اصن محلش نده و جواب نده یا بهش بگو شرمنده به اقامون که اومد میگم بیاد ببینه چیکاردارین که اگه قصدش مزاحمته بترسه و دمشو بزاره رو کولش و بره

میدونی چیه بیشتر از این میترسم هرروز ایفون بزنه و مردم فکر بد کنن پایین خونمون همش مغازه و ادم دارن ...

اصلا جوابشو نده از این ببعد هم اخماتو تو هم کن رد میشی سلام ندیاااا فکر میکنه علی اباد هم شهریه واسه خودش

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731

وا چرا گفتی شوهرت نیست 

کلا خانوما وقتی شوهراتونم خونه نیستن وانمود کنید هستن خیلی بهتره الانم با یکی از خانونای همسایه برو و به شوهرتم زنگ بزن بگو 

یا که کلا بیخیال شو ببین پیگیر میشه یا نه

2740
خانما نمیرم پس فقط خداکنه دیگه پیداش نشه

اگه دوباره زنگ زد بگو متاسفم نمیتونم بیام پایین

اگه امر واجبی هست همینجا بفرمایید

اگه نه با همسرم صحبت کردم گفت اشکال نداره شب میاد پیشتون 

🖤