2737
2734

به سلیقه

متراژ خونه 

بستگی داره.

سلیقه من سلطنتیه. موقع جهیزیه هم چیزو سلطنتی خریدم. ولی الان دلمو زده. خونه خریدیم مبلامو گذاشتم بفروشم یه مبل مدرن بخرم کلا دکوراسیون رو عوض کنم. 

ان الله مع الصابرین. (کاربر قدیمی که می‌گفت هر کی دمی گوجه دوست نداره با من حرف نزنه اصن)خدای عزیزم حباب رویام رو ترکوندم. بلور آرزوی قشنگم رو به دست مهربون و قدرتمند تو می‌سپارم و صبر می‌کنم تا به وقتش منو بهش برسونی. 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه فضاتون به حدی هست که یه دست استیل و یه دست راحتی بذارین، یا حتی نیم دست از هر کدوم، به استیل فکر کن، ولی اگه فضا در حد یه دست هست راحتی بگیرین، یا نهایتاً کلاسیک

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2740
اگه فضاتون به حدی هست که یه دست استیل و یه دست راحتی بذارین، یا حتی نیم دست از هر کدوم، به استیل فکر ...

منم نظرم رو کلاسیک بود ...نهایتا ی دست مبل بتونم جا بدم تو خونم ...ولی میترسم بعدا پشیمون بشم ک چرا راحتی نگرفتم 

منم نظرم رو کلاسیک بود ...نهایتا ی دست مبل بتونم جا بدم تو خونم ...ولی میترسم بعدا پشیمون بشم ک چرا ...

بازم اگر خانواده‌ای هستین که خودتون عادت به استفاده از مبل دارین، راحتی بخرین

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

از مبل استیل فقط وقتی مهمون میاد اونم مهمون رسمی که یه ساعت بیشتر نمیشینه میشه استفاده کرد . راحتی برای زندگی و استفاده ی خودمون بهتره . اگه قراره فقط یه دست مبل بگیری قطعا و حتما یه دست راحتی شیک بهتره