2737
2739
عنوان

دوستان مذهبی میشه لطفا کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 39 پست

عزیزم همون‌طور که دوستان گفتن ی اتاق رو برای عبادتت داشته باش که تمیز باشه.  برای پریودهم بنظرم قرص نخور ب جاش میتونی نائب بگیری

ان شاالله که حاجت روا میشی  

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باشه حتما.منم از این به بعد میزنم تو همین خطا.معلومه که پول زیادی توشه    

خیلی جالبه ک چون اهل عبادت نیستی میخای با تحقیر و تهمت ب مومنین اتیش درونتو خاموش کنی . تو تاپیکی ک از خانومای مذهبی دعوت شده میای و توهین میکنی نشونه فرهنگ و شخصیتته . 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
اگه سگ خیس باشه نجاست روبه همه جا منتقل میکنه باید خییلی مراعات کنی....

نه خیس نیست اصلا 

مدت هاست توی اتاق من نمیاد فقط موهاش روی لباس و قالیچه ریخته که من حاضرم همه چی رو جمع کنم و لباس و چادر نو بخرم 

I'm sorry, please forgive me, thank you, i love you 🙏🏻♥️
نه خیس نیست اصلا  مدت هاست توی اتاق من نمیاد فقط موهاش روی لباس و قالیچه ریخته که من حاضرم همه ...

خب همین کارو کن اصلا اتاق خودت رو تمیز کن و نذار سگ بیاد تو کاملا تمیز و تطهیر کن بعد اگه روزانه میری پیش یک احتمال داره باهات برخورد کنه موقع رفته برا خوندن نماز به اتاقت لباس هاتو عوض کن و اگه دست اینات خورده دوش بگیر ان شاءالله قبوله برا منم دعا کن

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
ولش کن بچه رو  پسر ۱۶ ساله که اینجا میپلکه اخه چه انتظاری ازش داری

ربطی به سن وسال و جنسیت نداره خواهر من

الان کسانی که هیچ اعتقادی به این حرفا ندارن پس چرا انقدر موفق شده اند؟ یکی عین آلبرت انشتین یا مثل استیون هواکینگ؟ 

نمونه بارزش کریس  رونالدو و مسی ..........

من خودم به خدا یگانه ایمان دارم ولی اصلا به دین و افرادش نه......

اول امید به خدا .........بعد سعی کنید کمر همت ببندین به حل کردن مشکلاتتون تا اینگه بشنید دعا کنید تا موفق شید.

در آخر هم برای آرامش روحی برین سراغ اعتقادات مذهبی

2740
نه خیس نیست اصلا  مدت هاست توی اتاق من نمیاد فقط موهاش روی لباس و قالیچه ریخته که من حاضرم همه ...

وقتی داخل اتاق میشی مراقب باش لباس و دستات تر نباشه.....

ولی عزیزم اگر امکانش فراهم شد سگ رو بیرون از خونه نگه داری کن....

چون روایت از پیامبر داریم خانه ای که درش مجسمه ی سگ و خود سگ  نگه داری میشه ملائکه درش رفت و آمد ندارن و خیر و برکت از اون خونه بیرون میره.....

اسمش را خودکشی نگذار...حتی نهنگی مثل من٬که عمق اقیانوس را دیده ٬دلش برای سواحل تو تنگ میشود...!