2737
2739
عنوان

کسی میدونه سود سپرده بانک دولتی چند درصده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 251 بازدید | 42 پست
نه من خواهرم حساب داشت ۱۸ درصد موقع بتز کردن حساب واسه من مدیر گفت از این بعد با ۲۰ درصد ثابت سود می ...

یعنی الان من حساب باز کنم برا بانک ملت 20درصد سور  میده 

خدایا شکرت راضی ام ب رضای تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الانم این حساب موجوده که بریم حساب باز کنیم چون تقریبا بانکها ۱۵ درصد میده این حساب شما تو ...

من اخر فروردین بود حساب باز کردم خودشم تازه اومده فک نکنم بشه پول اضافه کرد باید مدتش تموم بشه من سال بعد فروردین میتونم افزایش یا کاهشش بدم 

2728
یعنی الان من حساب باز کنم برا بانک ملت 20درصد سور  میده

ایشالله اره منم دوماهه پول میگیرم یه بار اول اردیبهشت دادن یه بار خرداد گفتن ماه اول رو کامل میدن چون من رند نکرذم زمانشو ۲۰ فروردین برذم اول هر ماه واریز میکنن

طلا خیلی خیلی بالا رفته ولی راست میگی پول راکد بمونه به دردی نمیخوره

مه ابان با همین پول می تونستیم کلی طلا بخریم شوهرم حرفمو گوش نداد گذاشت بانک الان پشیمونه  همون موقع ۵ ملیون طلا خریدیم الان شده ۹ تومن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2738
منم میخوام کم کم وارد عرصه طلا بشم خرد خرد بخرم 

من خودم کار می کنم شوهرم می گه طلا دست دوم برا سرمایه گذاری بهتره چون موقع فروش کارمزد نداره منم می خوام همین کارو بکنم  می خوام روطلا سرمایه گذاری کنم انقد حرصم می گیره دوستش طلا فروشه بهش زنگ زد گفت اقا سکه ۳میلیون ۸۰۰ بیا بگیر هفته بعد نوجومی می ره بالا این خندید می گه برو خودتو سیاه کن ای خدا به ماه نکشی سکه شد ۶ تومن الان که هیچی  

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن