2733
2739
عنوان

شوهرم گیرداده باید چادری بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1108 بازدید | 89 پست

من خودم زیاد چادر دوست ندارم اما خونوادم میگن بخاطر حرف مردم باید سرت کنی😒😑 منم مجبورم سر کنم اما وقتی میرم جایی چادرمو در میارم شالمو میکشم عقب و ... چون دلم با چادر نیست و کاملا زوری میزنم به نظرم به اجبار چادر نزن چون بدتر حرمتشو میشکنی منم چاره ای جز این ندارم ..تو فامیل هامون هیچکس چادری نیست اما خونوادم بخاطر مذهبی بودنشون و ترس از حرفای مردم زورشون به یه دختر ۱۷ ساله رسیده😢😭توروخدا با اجبار چیزی رو قبول نکن یا باید انقدر تحقیق کنی تا به حجاب برسی یا اینکه شوهرتو قانع کنی بیخیال بشه نذار به عذاب چند ساله من مبتلا بشی

اولا شما درست بنویس تا ملت چادری فکر نکنن با اونایی...خیلی خب خانوم شما رو با صفات موصوفی خودتون تنه ...

وقتم پر ارزشت تز از جواب دادن به آدم بی ارزشی مثل تو...حذف خدایی هستی

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن مطيع فرمانرواي قلب شوهر است

زن مطیع بیشتر برده است😐ادمی که مخالفت نتونه بکنه هرچی بگن بگه چشم همون رباته

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2731
منم همینجور شدم تازه چادر عربی هم نه میگه چادر ساده فکر کرده من از پشت کوه اومدم دوست داره امول امول ...

یعنی هرکی چادر ساده سرش کنه امله؟ 😑

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
شوهر يه زن خداي اونه امتحان كن هميشه خلاف جهت شنا كردن خوب نيس

من خودم خدای شوهرمم اگه اینجوریه! یه انسانو چجوری تا مقام خدایی بالا میبرین! همینه هرروز پررو تر میشن و از صیغه و دوس دختر پارو فراتر میذارن حتی...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
یعنی هرکی چادر ساده سرش کنه امله؟ 😑

بابا منظور منو بد فهمیدین من چون خودم دوست نداشتم در مورد خودم گفتم نه خیلیا دوست دارن ...من دلم نمی خواست سرتاپا سیاه بپوشم و یه چادر سیاهم بکشم روش...چون قبلا اینجوری نبودم اما حجابم با همون مانتو و روسری هم کامل بود

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2738
منم بخدا نمیتونم چادر م جم جور کنم میگم حجاب که دارم بزار چادر نپوشم میگه نععععع 😬😬دلم میخواد خفش ...

دقیقا شوهر منم تیپ میزنه و به خودش میرسه ولی به من که میرسه حق ارایش و تیپ زدنتو ندارم تازه چادر هم باید بزنم

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است
به نظرت چیکارکنیم باهاشون🤔🤔😂

اگه راه حلی داشتی به منم بگو تا ادمش کنم...وقتی میریم بازار ریمل هم نمیزاره بزنم یه بار ماسک لب زدم به زور پاکش کرد مرتیکه احمق بعد میریم بازار به دخترایی که ارایش و تیپ دارن با لذت نگاه میکنه. 😭

اگه راه حلی داشتی به منم بگو تا ادمش کنم...وقتی میریم بازار ریمل هم نمیزاره بزنم یه بار ماسک لب زدم ...

اره بخدا دقیقا مثل شوهر منه نمیزاره کرمم هم بزنم میگه بهت نمیاد😐چه ربطی داره من زد آفتاب میزنم میگه نه پاک کن 

اره بخدا دقیقا مثل شوهر منه نمیزاره کرمم هم بزنم میگه بهت نمیاد😐چه ربطی داره من زد آفتاب میزنم میگه ...

به زنا هم نگاه میکنه درسته؟؟؟...دلم میخواد آتیشش بزنمممممم

2706