2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم
دکتر شاکریان توی کیلینیک نازایی فوق العادست.معطلیش خیلی زیاده ولی در عوض فوق العاده با حوصله است و به حرفهات کامل گوش میکنه و دقیق برات همه چیز رو توضیح میده و راهنماییت میکنه و از همه مهمتر مریض هارو تک تک می بینه.
دکتر شرافت دیگه اونجا نمیاد و با احترام به نظر "ستاره شب" عزیز باید بگم قابل مقایسه با دکتر شاکریان نیست.
البته این دکترها همشون وسیله ان و شفای همه ی ما دست کس دیگه اس.
موفق باشی عزیزم.دعام کن...
رَبِّ لَا تَـــــذَرْنِی فَـــــرْدًا وَأَنـــــتَ خَیْــرُ الْوَارِثِیــــــنَ...وبلاگ کوچک نقلی ام را آب و جارو کرده ام، قدمتان به روی چشم.
دوستان من پیش مژگان شرافت میرم که خیلی هم ازشون راضی هستم یه بار میکرو کردم که نگرفت ولی بیشتر اعتقاد دارم شانسی این کار ،دکتر شرافت هم دو تایی میرند داخل اتاق و مطبشون هم الان سر چهارراه هشت بهشت ساختمان سروش هستش
فان مع العسر یسرا ***ان مع العسر یسرا ***
پس با هر سختی البته آسانی هست***و با هر سختی البته آسانی هست***
دوستان خوبم سلام.
کسی هست که بعد از هیستروسکوپی باردار شده باشه؟
من ساکن اصفهانم.لطف میکنید بگین دکترتون کی بود و مشکلتون چی بوده؟
خیلی نگرانم نمیدونم چیکار کنم؟میترسم بعد از عمل بدتر بشم یا مشکل جدید دیگه ای بوجود بیاد.
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...
یادم رفت بگم تازه رفتم پیش دکتر علی اکبر طاهریان.ایشون نظر دادند باید هیستروسکوپی کنم.کسی تجربه ای داره کمکم کنه؟
خدایا دلم زنگ تفریح میخاد باور کن خسته شدم از این کلاس رقصیدن به ساز دنیااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا التماس دعا...