2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا من با ژیلت میزنم نه زیاد شده نه پر چون هرکس ب همون اندازه فولیکول مویی که داره مو درمیاره نمیتونه بیشتر ازون مقدار شه ، علت اینکه پرتر ب نظر میاد اینه که موها از ریشه درنمیان بلکه از سطح پوست قطع میشن این باعث میشه همون فرداش مو نوک بزنه بیرون و رشد کنه 

2731

عالیه،مثل بند یا شمع پوست رو شل نمیکنه،فقط هفته ای یه بار یا نهایتا دوبار باید ژیلت بکشی،بستگی به سرعت رشد موهات داره

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن

با ژیلت موها ضخیم تر میشن یه روز نشده میبینی دون دون به شکل نقطه سیاه در اومد ک در حدی نیست با ژیلت بره 

کلا مث جوجه تیغی میشین از ژیلت استفاده کنین 

فقط لیزر خوبه

-
2738

هر انسانی با دیگری فرق داره یه نفر باید سازگار به قول یکی سازگار نیست به نظرم این موضوع چیزی نیست که بشه از تجربیات دیگران استفاده کرد راجع بهش

دیگر به راستی می‌دانم که درد یعنی چه درد به معنای کتک خوردن تا حد بیهوش شدن نبود. بریدن پا بر اثر یک تکه شیشه و بخیه زدن در داروخانه نبود. درد یعنی چیزی که دلِ آدم را در هم می‌شکند و انسان ناگزیر است با آن بمیرد بدون آنکه بتواند رازش را با کسی در میان بگذارد، دردی که انسان را بدون نیروی دست و پاها و سر باقی می‌گذارد و انسان حتی قدرت آن را ندارد که سرش را روی بالش حرکت دهد

من می‌خوام برم لیزر ولی میترسم ،اخع میگن خیلی ضرر داره ،صورت بودنم به همه چی حساسیت نشون میدن ،بند تا سه ماه بیشتر جوش میزنم اپیلاسیون که افتضاح جوش میزنم ،ژیلت جاش قرمز میشه پودرم که میزنم  تاول میزنه ،نمیدونم چیکار کنم 🤦🤦😭

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 

نزدیک دو سال هست ژیلت میکشم ب صورتم راستش تحمل درد بند و ندارم صورتمم پر مو هست همیشه ام نمیکشما بند انداز برقی دارم گاهی از اون استفاده میکنم سالی یکی دوبار هم ارایشگاه میرم بند میزنن در کل هیچ تغیری رو صورتم ندیدم 

مهربون باشیم

ژیلت رو افزایش موی صورت نقش نداره بعضی ها اشتباه فکر میکنن که زیاد تر میکنه و یا تیره میشه ولی اینطوری نیست فقط زمان رویشش زود تره پوستو نازک تر میکنه ولی با یه کرم ترمیم کننده میتونی این مشکلو حل کنی پیشنهاد من اینه از موم استفاده کن به جای ژیلت مگر اینکه بخوای لیزر کنی که تو این زمان باید ۱ماه ژیلت بکشی ولی در کل بد نیست زود تر کارتو انجام دادی😂برای ادما تنبلی مثل من خوبه 

نزدیک دو سال هست ژیلت میکشم ب صورتم راستش تحمل درد بند و ندارم صورتمم پر مو هست همیشه ام نمیکشما بند انداز برقی دارم گاهی از اون استفاده میکنم سالی یکی دوبار هم ارایشگاه میرم بند میزنن در کل هیچ تغیری رو صورتم ندیدم 

مهربون باشیم