2733
2734
عنوان

کیا درونگرا هستن++عکس 📚☕☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 89 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون گلم،برای شما پیش اومده مهمونی شلوغ برید بعد ناخودآگاه ببینید یه اتاق تنهایی رو ترجیح بديد؟

اره اکثر وقتا کلا تو مهمونیا زیاد تو دید بقیه نمیرم یه گوشه رو انتخاب میکنم

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
اره اکثر وقتا کلا تو مهمونیا زیاد تو دید بقیه نمیرم یه گوشه رو انتخاب میکنم

من توی سالن عروسی ميرم قسمت رخت کن یا نماز خونه چند لحظه میمونم بعد میام ،یه لحظه به خودم میگم برم پیش بقيه  

2731
من توی سالن عروسی ميرم قسمت رخت کن یا نماز خونه چند لحظه میمونم بعد میام ،یه لحظه به خودم میگم برم پ ...

اره دقیقا ☺️👌👌 چندسالتونه؟ 

دُنیایِ خُودم قانونِ خُودم😇🤹‍♀️🍀🦄🌈  بِخنـــد دوســتِ من :) وقتی میخنــدی قلــ💚بت جوونه میزنه 🌱
هر شلوغی نه  ولی جمع های خونوادگی رو دوست دارم😍❤️

اخی چه جالب 

من کلا دو سه نفری ک باهاشون احساس نزدیکی میکنم دوست دارم دوروبرم باشن بقیه نه :) 

2740
منم دوست صمیمی کم‌دارم بقیه هم فقط نگاه میکنم زیاد حرف نمیزنم😂

اهان پس واقعا درونگرایی از خود مایی 😂✋

از اینکه نمیتونی احساساتت رو به کسی بگی نمیتونی درددل کنی فقط سرت تو کار خودته...یکم ازاد دهنده اس . ...

عزیزم این رابطه ای با درونگرایی نداره درونگرایی یعنی انرژی و لذتت رو از درون و موقع تنهایی بدست میاری نه توی جمع.

خیلی ها کاملا برونگرا هستن دردشون رو هم به هیچ کس نمیگن و برعکس

این اسمش تودار بودنه

مرسی بابت تاپیک خوبت😊👏

قوربونت عزیزم 😍😍❤️

فقط بگم جای مامانت هستم پسرکوچيکم 22 سال داره.در ضمن آ دم خصوصیات اخلاقی رو برای همیشه حفظ میکنه.

اره درسته ادم تغییر نمیکنه عزیزدل ☺️🌺