2737
2739
عنوان

از کدوم کاربر خیلی بدتون میاد؟😂😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 113 پست
بچهها یکیه بنام کاربریسوم.☺ اصن فتنه و اشوبگره. هرچی بگم کم گفتم. بهش گفتم بااین تاپیک دعوا را ...

😂😂😂😂😂😂 بیا تا حالیت کنم کی فتنس😅😂😂😂

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلطان اسکرین 😂😂😂گالریت کل سایتو به فنا میده😂

😂😂😂

براي بعضيا خيلي خوبه ها

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
من که نیستم نه😣

نه زیاد شما رو نمیشناسم

ولی اگه عز این کارا میکنی نکن دیگه 

جاری من وکیل معروف این شهره. اینقدر خاکی و خودمونیه. هیچ احساس خودبزرگ بینی نداره

زنداداشم خداوکیلی خانه داری و اخلاق و تربیت بچش تو فامیل زبانزده یبار در این زمبنه ادعایی نکرده. حالا اون خانم یبار یه رسپی غذا کپی کرده اینحا گذاشته. نشسته ساعتها از دیت پخت خودش و اینکه معروفه تو.فامیل به کدبانویی روضه خونده

یا از اول دل به رویایی نبند،  یا بر این رویای ویران گریه کن
رفتی از تاپیک چرا چه دعوایی شده  

كدوم تاپيك؟؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
نه زیاد شما رو نمیشناسم ولی اگه عز این کارا میکنی نکن دیگه  جاری من وکیل معروف این شهره. اینق ...

نه به خدا من اعتماد به نفسم خیلی کمه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤