2733
2734
سلام بله دکتر من اینکارو میکنند فقط هزینه بیمارستان رو خودتون باید بدید دیگه بیمه قبول نمیکنه، خودشم ...

خوب اسمشون رو میگید

هزینه بیمارستان عیب نداره

فقط دستمزد جدا نگیره همون زیرمیزی خودمون!

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین به بدن طرف هم بستگی داره من خواهرم بچه اولش دولتی رفت خیلی اذیت شد بچه با دستگاه کشیدن بیرون ال ...

فرق نداره .گاهی وقتامیبینی بچه بدچرخش میکنه مجبورن بادستگاه بکشن که چرخش روانجام بده .ولی وقتی بچه چرخش روداشته باشه زورمادرکم باشه فشارمیدن .البته من بیمارستان خصوصی رونمیدونم چه جوره .

خوب اسمشون رو میگید هزینه بیمارستان عیب نداره فقط دستمزد جدا نگیره همون زیرمیزی خودمون!

دکتر نسرین مافی، بیمارستان مادران هم فقط زایمان میکنه

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰
2731
زایمان اونقدم ک میگن سخ‌نیس

شما بخت باهات یار بوده عزیزم گاهی وقتا اینطور نیست و مادر و بچه خیلی اذیت میشن

برای انجام چیزهایی که نداشته ای باید کارهایی را انجام دهی که قبلا هرگز تجربه نکردی🤩🥰

ممنون عزیزم💞

دکتر خوبی هستن؟

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

بعد اینکه مطب هم دارن یا همون بیمارستان ویزیت میکنن؟

2738
ممنون عزیزم💞 دکتر خوبی هستن؟

بله من خودم بارداریمو پیش ایشون دارم میرم و ایشون خیلی باتجدبه هستند بیشتر بچه های اقوام رو دنیا اوردن.بعد من روی جای بخیه خیلی حساسم هرخانمی که پیش ایشون زایمان کرده رو جای بخیه ش رو دیدم خیلی تمیز و مرتب بود و اصلا شکم آویزون یا گوشت اضافه نداشته بعدش، تنها بدیش اینه که یکم دکتر جدی هستند و بعضیا بهشون میگن بداخلاقه، ولی به نظرم جدیتشون بخاطر دلسوزیشون برای بیمارها هستش.منکه فوق العاده راضیم

بعد اینکه مطب هم دارن یا همون بیمارستان ویزیت میکنن؟

فقط مطبش ویزیت میکنه بیمارستان اصلا تو کلینیک نمیشینه.

فقط مطبش ویزیت میکنه بیمارستان اصلا تو کلینیک نمیشینه.

آهان فقط بیمارستان زایمان انجام میده درسته؟

آدرس مطبشون کجاست لطف میکنید؟☺❤

آهان فقط بیمارستان زایمان انجام میده درسته؟ آدرس مطبشون کجاست لطف میکنید؟☺❤

بیمارستان فقط برای زایمان میرن، 

مطبشون میدان نامجو جنب بانک ملی طبقه ی دوم 

شماره تلفنش هم 77554133