2737
2734
عنوان

ازبین بردن مارمولک

| مشاهده متن کامل بحث + 4583 بازدید | 22 پست
از اونا واسه سوسک فقط خوبه رو مارمولک اثری نداره از اوناهم من زیر موکت اینا میریزم

من رو دیوار کنار زمین خالی میزنم و جاهایی ک دیدم میان ییرون میزنم دیگه نمیاد...ندیدم بمیرن ولی کلا غیب میشن نمیان

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
من رو دیوار کنار زمین خالی میزنم و جاهایی ک دیدم میان ییرون میزنم دیگه نمیاد...ندیدم بمیرن ولی کلا غ ...

سوسکو میکشه اینقدر گیج میزنه بعد کله پا میشه 

خدایا شکرت 🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوسکو میکشه اینقدر گیج میزنه بعد کله پا میشه 

تو پارکینگم میریزم واسه سوسک دیگه پیداشون نمیشه...امسال خیلی جک و جونور زیاده...نخورنمون خوبه😓😓

هیچ وقت گول ظاهر دیگران رو نخورید..ی نفر گول ظاهر منو خورد من الان دیگه گول ظاهر ندارم 😆😆
تو پارکینگم میریزم واسه سوسک دیگه پیداشون نمیشه...امسال خیلی جک و جونور زیاده...نخورنمون خوبه😓😓

اره مخصوصا ملخ هم خیلی زیاد شده

از گرما وتابستون متنفرم بخاطر همین سوسک ومارمولک 😑😑

خدایا شکرت 🙃
2742
اره مخصوصا ملخ هم خیلی زیاد شده از گرما وتابستون متنفرم بخاطر همین سوسک ومارمولک 😑😑

منم😤😤😤ملخو ک نگووووو😥

منم😤😤😤ملخو ک نگووووو😥

یعنی نصف حیاطو میگیرن راه میری یکی میپره  در خونه روباز میکنم حمله میکنن ولی به اندازه مارمولک رومخ نیستن خیای چندشه

خدایا شکرت 🙃
یعنی نصف حیاطو میگیرن راه میری یکی میپره  در خونه روباز میکنم حمله میکنن ولی به اندازه مارمولک ...

من از همه چی میترسم همه چی😶ولی مارمولک بیشتر

از پودر سوسک کش زیر فرشا کابینتا کمد همجا بریز عالیه

پودرم یه مدته اثرش.امتحان کردم

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2738