2733
2734
عنوان

خانوما بیاین خوهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 150 بازدید | 26 پست
همش طبیعی.اون دفعه که اورژانسی خوردمم شک داشتم که توردم اما ۶روز بعدش پریود شدم 

نه عزیزم احتمالا هورمونات بهم دیخته 

حالا یه بی بی چک بزن مطمئن شو

خدایا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم، در دانستن تو آرامشیست و در ندانستن من تلاطمهاست، تو خود با آرامشت تلاطمم را آرام ساز🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من بعد رابطه انداختم

خب شما قبل رابطه تخمک ازاد شده داشتی و صد تا قرص هم میخوردی فایده نداشت ازین به بعد بدونید قرص چجوری عمل میکنه تا اینجوری به مشکل نخورین از روشای مطمئن تری استفاده کنین چون قرص اورژانسی هم ضرر داره برای بدن  سقط هم ضرر داره روشای بهتری جلو گیری کنین چون قرص اورژانسی معجزه نمیکنه مگر اینکه هنوز تخمک گذاری نشده باشه و از تخمک گذاری جلوگیری کنه وگرنه تخمکی که ایجاد شده و توی رحم هست رو نمیتونه کاریش کنه مثل خودتون که موقع رابطه تخمک ازاد داشتید وقرص نتونسته کاری بکنه

2738
یعنی اشتباه انداختم

نه ببین بدن زنها توی ماه یه روزای خاصی تخمک ازاد میکنه و چند روز اون تخمک تو رحم ازاده بعد اسپرم بهش نرسه کمکم میمیره و تبدیل به پریودی میشه جالا کار قرص اینه که ازادشدن اون تخمک جلو گیری میکنه ولی اگه روزای قبل تخمکی ازاد شده باشه دیگه از دست قرص هم کاری ساخته نیست شما قرص رو درست مصرف کردی ولی ازقبل تو بدنت تخمک بوده دیگه کاری از دست قرص اورژانسی برنمیومده روزای تخمک گزاریتو اگه بدونی خیلی خوبه

شما اینجوری شدین؟؟

نه گلم اصلا ازدواج نکردم😂

گفتم میخواي پریود شي گفتم بخوري

چون مؤثره، من میخوردم یه زماني قشنگ ده روز مینداخت جلو پریودمو

.𝑬𝒗𝒆𝒓𝒚𝒕𝒉𝒊𝒏𝒈 𝒊𝒔 𝑩𝒍𝒖𝒆