2733
2739
عنوان

کی مثل من استرس گرفتن کرونا داره.

| مشاهده متن کامل بحث + 477 بازدید | 23 پست
آره ولی بیشتر سرفه خشک.تب .تنگی نفس یا جدیدا علایم گوارشی یاپوستی شاید آلرژی باشه نگران نباش آب نمک ...

همون شب که اومدم دماغم شستم. اب نمک غرغره کردم. دوبارم زنگ زدم ۴۰۳۰. اونا گفتن اب نمک تاثیر نداره. باید بزاری ۵ روزم بگذره. فقط بهم گفتن مایعات

همون شب که اومدم دماغم شستم. اب نمک غرغره کردم. دوبارم زنگ زدم ۴۰۳۰. اونا گفتن اب نمک تاثیر نداره. ب ...

بیخیال. بیشتریها میگیرن.  انسااله از شما دور باشه ولی بدنتون مقاوم میشه

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اشکال نداره نترس بیان و زکدتر بدونین درمان کنین بهتره  منم امشب داماد شوهرم اینا اومد با دس ...

من سه ماهه تو قرنطینه هستم. واقعا هیچ جا نمیرم از استرس. مجبور شدم برم خونه بابام چون اگه نرم ناراحت میشه. از قضا تو کوچه اینا رو دیدم. خیلی ناراحتم.کاش اطرافیان کمی ملاحظه میکردن

2731
همون شب که اومدم دماغم شستم. اب نمک غرغره کردم. دوبارم زنگ زدم ۴۰۳۰. اونا گفتن اب نمک تاثیر نداره. ب ...

من بهت قول میدم .نداری.نگران نباش من چند وقته هر روز از خواب بیدار میشم.فک میکنم سرما خوردم.چون در روز عطسه و ابریزش بینی دارم.ولی وقتی دیدم داره طولانی میشه فهمیدم الرژیه.

آبی آسمان ۱۳۹۴ رمزمو فراموش کرده بودم       😊            
منم چند وقته عطسه میکنم.ولی خیلی کم.ابریزش هم میگیره و ول میکنه. ولی کلا باورم اینه ک اگه هم ویروس ...

منم همین.از روزی که اینا رو دیدم عطسه میکنم. ابریزشم بیشتر موقع عطسه. 

من بهت قول میدم .نداری.نگران نباش من چند وقته هر روز از خواب بیدار میشم.فک میکنم سرما خوردم.چون در ر ...

من خیلی استرس دارم. کلا ادم استرسی و حساسیم. این کرونا هم خیلی دیگه روانم و اذیت کرده. هر روز با استرس بیدار میشم اب دهنم قورت میدم ببینم گلوم درد میکنه یا نه. دستام از خشکی دیگه زخم شده از بس با صابون شستم

2738