2737
2739
عنوان

فک کرده کپی پیامام رو بیاره بده به شوهرم...+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3297 بازدید | 96 پست
فک کن مثلا ازدواج میکردن بعد ازدواج خیانت میکرد! همین الانش داداشم مث افسرده هاس! وای به حال اونموق ...

اره واقعا خداروشکر کنین...

زندگی جاریست. نمیدونم شایدم خواهر شوهر باشه! هرچی هست از اقوام شوهره. چون خیلی رو اعصابه!  

دوست عزیز سلام معذرت میخوام مجبور شدم اینجا پیام بدم 

شما گفتید برای جای واکسن بچه تون پماد دیکلو فناک یک درصد استفاده کردید ی سوال داشتم روی واکسن زدید یا اطرافش فقط بعد مشکلی پیش نیومد اینجا خیلی منو ترسوندن ک استفاده نکن ضرر داره

خدا خیرت بده ممنون میشم جواب بدی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کن مثلا ازدواج میکردن بعد ازدواج خیانت میکرد! همین الانش داداشم مث افسرده هاس! وای به حال اونموق ...

سلام استارتر جان میشه درخواست دوستیمو قبول کنی؟ یه سوال ضروری ازتون داشتم. 

😊😊😊😊😊😊
2728
سلام ببخشید میدونم تاپیک قدیمی هست شما قبلا گفته بودید میگرن دارید میشه بگید چطور درمان کردید آخه من ...

قبل از شروع سردرد، یعنی هر وقت احساس کردم میگرنم داره شروع میشه یه میگرستاپ (میگراکیم یا همون سوماتریپتان) میخورم دیگه میگرنم شروع نمیشه 

متخصص بهم گفت میگرن رو معده اثر منفی میذاره و باعث میشه قرص و دارو جذب نشه، پس قبل از شروع درد باید مسکن مصرف بشه! وگرنه بعدش هزارتا مسکن هم مصرف بشه اثر نمیکنه!!! 

و اینکه درمان قطعی نداره مگه اینکه موقتا بوتاکس کنی که اونم مزایا و معایب خودشو داره

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞