2733
2734
ماشا اله هزار ماشااله تو این تجربتم از جلبکا گفتی تو واقعا ما رو چی فرض کردی؟ کودن؟ احمق؟ هی میای وی ...

خانما چر ا اینجوری رفتار میکنید ایشون سعی دارن اون مطالبی رو که میدونن در اختیارمون بذارن این رفتار با ایشون اصلن درست نیس 

از تمام دوستای عزیزم تشکر میکنم : دلشکسته عزیز آرمیتای عزیز رویای نینی عزیز مامی میشای عزیز نازنین ع ...

سلام عزیزم با تشکر از مطالب اموزنده و مفیدتون میتونم منم آزمایش همسرمو بفرستم واستون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام الی سیا جون برای درمان گیاهی دستور زیر خوبه : دوران پری : 1) یک قاشق چای خوری عسل رو با یک قاشق ...

سلام ببخشید شوهر شما آزمایش هورمونی هم دادن؟؟

برای شوهر من fsh و lh بالا هست

Fsh ۴۵

یک صلوات برای حاجت روایی خودت و من بفرست♡ الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم♡
کتایون جون از لحاظ علمی چنین چیزی امکان پذیر نیست ولی افرادی رو میشناسم که فقط یک بار تو اواخر پریود ...

سلام من شنیدم دیگه بعداز شبای تخمک گذاری نباید نزدیکی کرد ایاحقیقت داره

2728

سلام ناجی اسپرم عزیزم امیدوارم جواب سوالمو بدی 

میشه این دوتا قرص رو همزمان با قرص فرتیل اید مصرف کرد؟؟؟؟ خودمم بخورم؟؟؟

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن
سلام.منم همسرم موفولوژی و تحرک اسپرمش کمه ولی تعدادش خوبه .هر دارویی بگید استفاده کرده.خرنوب.جنسینگ. ...

سلام عزیزم کامنتتو خوندم خیلی ناراحت شدم میشه از وضعیت الانت بهم بگی امیدوارم مادر شده باشی

قبل از حذف ادمای سمی زندگیت شخصیت خودت رو سم زدایی کن

سلام ببخشید میدونم این تاپک برای چندسال پیش هس ولی شوهرمنم کم تحرکی داره هربار آزمایش تحرک میاد پایین خواستم ببینم تازگیا کسی از این قرصای ناجی اسپرم که میگفت جواب گرفته همون قرصای جلبک

2738