2737
2739
عنوان

باردارا و مامانا بیاین 😊

| مشاهده متن کامل بحث + 114 بازدید | 19 پست
من بارداری اولم روز موعدم بتام ۳۵۰۰بود و دکترم مشکوک بود  و اما سونو و ازمایشهام خوب بود تااین ...

واااااای خدای منننن😱😱😱😱علائم نداشتی؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
انقد استرسای بارداری زیاده نمیزاره  لذت ببره ادم از این روزاش

استرس نداره ان شالله ک سالم باشه.شاید خیلی زود باردار شدی و سن حاملگیت بیشتر از محاسبه خودته

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استرس نداره ان شالله ک سالم باشه.شاید خیلی زود باردار شدی و سن حاملگیت بیشتر از محاسبه خودته

انشاءالله.ممنون عزیزم 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله  خدایا گفتی ناامید نشو منم روی حرفت حساب کردم                                                                
واااااای خدای منننن😱😱😱😱علائم نداشتی؟

تهوع و سرگیج و خستگی و خواب الودگی هر۴تا حاملگیم داشتم

اون حاملگیم هم فقط بتای بالام و تشکیل نشدن قلبش تفاوت داشت با بقیه

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2731