2737
2739
عنوان

دعوا عروس و مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 40 پست
الله اکبر 😳😳😳😳😳

این قسمت خوبشه مامانم در حق من کارایی کرده که همه تو فامیل و اشنا میگن ما اگه بودیم تا اخر عمر دور این مادر و خط میکشیدیم همیشه میگم‌ بهش کاش یه رو بفهمم مادر واقعی من نبودی اون موقع دلم اروم میشد میگفتم چه زن خوبی بود من و چند سال تو خونش نگه داشت همین دو هفته پیش جوری ابرو من و برد جلو شوهرم از خجالت اب شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟؟؟؟ چرا این حس میکنی؟؟؟تا حالا شده خواسته باشه زندگیت بهم بزنه ؟؟؟من مادرم سه بار زندگیم بهم زد ...

زندگیم و نه تا حالا این کار و نکرده چون دلش نمیخواد برم تو خونه اون یا یه وقت طلاق بگیرم برم حقوق بابام و بگیرم همیشه میگه زندگیت و بکن چون یبار جدا شدم خیلی هم مخالف بود خیلی زندگی بدی داشتم به مدت ۶ ماه هیچ خبری ازش نشد که یه وقت من ازش پول نخوام تو خوابگاه زندگی میکردم من و راه نداد 

2731
دوباره ازدواج کردی؟ کجا رفتی وقتی انداختت بیرون

اره بعد چند سال ازدواج کردم رفتم خوابگاه اون موقع سخت بود اما خب واسه من بهترین گزینه بود یه ریالم بهم کمک نکردن ۲۷۰ حقوق میگرفتم ۱۵۰ پول خوابگاه میدادم سال ۹۱ حساب کنید دیگه

اره بعد چند سال ازدواج کردم رفتم خوابگاه اون موقع سخت بود اما خب واسه من بهترین گزینه بود یه ریالم ب ...

چقدر سختی کشیدی 

باز خدا رو شکر بچه نداشتی تو اون موقعیت 

ایشا.... زندگیت پر از ارامش و راحتی باشه عزیزم 

چقدر سختی کشیدی  باز خدا رو شکر بچه نداشتی تو اون موقعیت  ایشا.... زندگیت پر از ارامش و ...

ممنون عزیزم اصلا ناراحت نیستم روزای خوبی بود😊 تجربه فوق العاده ای بود زندگی با ۱۰۰ نفر تو یه خوابگاه حتی اون صف دستشویی و حمامم دوست داشتم من هیچ توقعی از مادرم ندارم 

2738
بمیییرم برای دلت

خدا نکنه من اصلا ناراحت نمیشم عادت کردم به رفتاراش الان خیلی خوب شده قبلا خیلی اذیت میکرد یبار من دبیرستانی بودم مهمون داشتیم تلفن زنگ خورد برداشتم خواهربزرگم بود عشق مامانم یه دفعه مامانم گوشی چنگ زد گفت دفعه اخرت باشه با دختر من حرف میزنی نمیخوام دخترم با تو ج ن د  ه خراب حرف بزنه من ۱۴ سالم بود

ممنون عزیزم اصلا ناراحت نیستم روزای خوبی بود😊 تجربه فوق العاده ای بود زندگی با ۱۰۰ نفر تو یه خوابگا ...

خیلی خوبه 

خوشم میاد انقدر قوی و محکمی 

کاش منم یه زره مثل شما بودم 

موفق باشی عزیزم