2733
2739
من زدم عالی بود. دنبه مرغ رو بذار رو کاسه بذار روی اب کتری بعد دو ساعت یه روغن زرد میده

آب هم میخاد؟؟! بعد چند وقت در اومد؟؟!

بالاتر گفتم من یک مدت خیلی مشکلات داشتم عصبی شدم دست خودم نبود ابروهام و کندم هیچی ابرو ندارم یک مقدار درآمده ولی خیلی کمه.الان کلی غصه میخورم چجوری دربیاد.همه چی هم زدم. روغن فندق و رزماری و.... .

مرغ رو بزار روی تردمیل بزن روی سرعت بدوعه کونش آب میشه روغن میندازه

زن ها، گاهی اوقات حرفی نمی زنند چون به نظرشان لازم نیست که چیزی گفته شود! تنها با نگاهشان حرف می زنند… به اندازه یک دنیا با نگاهشان حرف می زنند. اگر زنی برایتان اهمیت دارد، از چشمانش به سادگی نگذرید! به هیچ وجه…

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معجزه واسه ابرو چی خوبه؟؟خانوما من چند وقت پیش کلی مشکلات داشتم عصبی شدم ابروهام و کندم ینی الان هیچ ...

تقویت ابرو سریتا بخر

استفاده نکردم ولی میگن خوبه

ولی یهو نباید قط کنی

خلاصهکه چشام  دنیاییه     کروناس بمونید خونه اههههه      
2731

اسی جون این چیزا هورمونیه ممکنه پرپشت بشه ممکن هم هست بریزه 

من روغن گیاهی دم اسب وفندوق رو بهت پیشنهاد میکنم چون خودمم نتیجه گرفتم ولی باید بزنی چند ماه مثلا ۴۰روز بزن بعد یه هفته نزن دوباره بزن

سینره گیاهی تقویت مو هم زدم به ابروهام خوب بود.

ولی چیزای هورمونی رو یه جای دیگه از بدنو رو امتحان کن ببین که تاثیر داره یا بدتر میکنه بعدا استفاده کن

2738

اینا هیچی چجوری ابروهاتو تو عصبانیت کندی   

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰