2737
2739
عنوان

قرص فاموتیدین کسی مصرف کرده؟؟اسید معده

| مشاهده متن کامل بحث + 64792 بازدید | 42 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من بعد ۷ ماه پنتوپرازول خوردن با این روش خوب شدم به یکی از بچه ها تو همین نی نی سایتم گفتم بعدا اومد ...

سلام خوبین من چند وقته وقتی غذا میخورم کم میخورم و زود سیر میشم بعدش انگار معده ام ورم میکنه و حالت تهوع بهم دس میده دکتر نرفتم مشاوره طب سنتی پرسیدم میگن که معده ات سرده حالت تهوع واسه سردی معده اس حالا موندم چیکار کنم تحرک ندارم هیچ 

با سلام.نوروز مبارک.

عزیزان توروخدا دکتری نکنیم.اخه مگه ما پزشک هستیم؟؟

یکی میگه نخور، یکی میگه دکترت بده چون اینو داده اونو نداده. 

به خدا اصلا این کار درست نیست.الان جهان به سمت تخصص میره.یعنی هر فرد فقط باید در کار خودش نظر دهد.

اولا جناب دکتر داروی خوبی دادند و این دارو بر روی تهوع عالی است. دوما اگر علائم شما ادامه دارد با خود پزشک مشورت کنید.

فقط و فقط ورزش اونم بصورت بالا پایین پریدن مثل حالت طناب زدن. معذرت میخوام سینه هاتو با دستات بگیر و ...

الیزابت من همیشه تایپکای تنبلی تخمدانتو دنبال میکردم چرا الان تعلیق شدی😥😥

میشه بگی چی برا تپش قلب خوبه؟؟ضربان قلبم چند روزه بالاست 

2740
فقط و فقط ورزش اونم بصورت بالا پایین پریدن مثل حالت طناب زدن. معذرت میخوام سینه هاتو با دستات بگیر و ...

سلام من الان ۵ساله مشکل ریفلاکس دارم دکتر گفته شلی و افتادگی دریچه معده داری که با دارو خوب نمیشه به نظرت برای منم تاثیر داره ؟؟