2737
2734
عنوان

شوهر زودرنج

| مشاهده متن کامل بحث + 1195 بازدید | 29 پست
اره دقیقا .بچه ها من اصلا سیاست بلد نیستم .چیکار کنم که باعث بشه به حرفم گوش بده ؟هر چی میگم ناراحت ...

کانال خانوم های قری رو بخون😂

نخندبن😁

خدایی بعضی سیاست هایی که میگن خیلی مفیده

تفاوت های بیانی زن و مردارو میگن

دقیقا یاد میدن که غری نباشی قری باشی😁

من یک زن مطلقه هستم،به شجاعتم افتخار میکنم تا در زندگی ای که ارزشم حفظ نمیشود باقی نماندم.مهریه ات آب هم باشد قاضی قسط بندی اش میکند،فقط عمر تو،لبخند و عشق و جوانی و زیبایی و روح تو است که نقد در گرو آنان است تا اهرمی باشد برای گفتن مهرم حلال جانم آزاد!لطفا قبل از ازدواج از کلیه شرایط حقوقی خودتون اطلاعات بدست بیارید و حق طلاق رو بصورت محضری بگیرید و امیدوارم هیچوقت ازش استفاده نکنید😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذهن نامزدت بخاطر ماشین درگیر بود با، بابا درست رفتار نکرد حالا ماشین ک درست شده ذهنش درگیرهه رفتار ...

ینی فقط تو حل مشکلاتش پیشنهاد بدم و زیاد اسرار نکنم ؟

وقتی بهش میگم دلخورم میگه بزرگ بشی یادت میره 

خیلی بهم بر میخوره

2731
اره دقیقا .بچه ها من اصلا سیاست بلد نیستم .چیکار کنم که باعث بشه به حرفم گوش بده ؟هر چی میگم ناراحت ...

توجه و احترام متقابله توحه کنی توجه میبینی

احترام بزاری احترام میزارهه

و.....

ولی ی نکته جوری نشو ک تمام ارزش و خواسته هایی ک داری بخاطر اون بزاری کنار

منظورم اینکه جوری رفتار نکن ک باهات دیکتاتوری برخورد کنه

توجه و احترام متقابله توحه کنی توجه میبینی احترام بزاری احترام میزارهه و..... ولی ی نکته جوری نشو ...

دیکتاتوری یعنی اینکه واسه خودش همه چیز خوبه 

خودش کار کنه خودش درس بخونه خودش مسافرت بره هیییییییچ مشکلی نیس ولی تو بخوای کار کنی یا درس بخونی یا مسافرت بری عیبه و زن و چه به ای کارا 

2740
اوهوم ممنون .اگر بیشتر توضیح بدی ممنون میشم 

یکی از سیاست های ک بااااااید داشته باشی 

و بنظرم باید باهاش مطرح کنی

داشتن حق هست

حق طلاق 

حق حضانت بچه

حق تحصیل

حق کار

وگرنه اگ اینا رو نخوای 

فردا اگ اتفاقی افتاد و بهت پول نداد تو نباید کم بیاری باید سر کار باشی ک ب پول اون نیاز نداشتع باشی 

اگ بی پول باشی باید دهنت بسته باشه و منت دو قرون پول بکشی ک ارزشت رو میاره  پایین ارزشت ک امد پایین طلاقت میده پولم ک نداری بتونی بچه ات رو نگه داری پیش خودت پس کی اینجا ضربه میبینه توووووووو

و فردا میشی یه ادم شکست خورده 

این یه مثال خیییلی کوچیک بود

بچه ها این دوستمون میگه اصلا درست نمیشه .بنظرتون درسته؟

نگاه حرف بزن 

اگ قبول کرد و اصلاح شد ک ادم صلح طلبیه ولی اگ رو حرف خودش پافشاری کرد و اصلا راه نیومد باهات یا بد ررخورد کرد یا جوری برخورد کرد ک حرف حرف خودشه 

تبریک میگم گاوت دوقلو زاییده باید درجا جدا شی

2706