2737
2739
سلام دوستان من دیر میام سر میزنم اما یادم رفت بکم که سه شنبه ها رادیو بیام ( من فونتام عربیه خودتون متنامو اصلاح کنید) ساعت یکربع به 12 شب برنامه تفال به دیوان خواجه رو داره این شب عیدی اؤ دست ندید
در ضمن کهربا جون معنی و تفسیر هم میکنه ( استاد رشید کاکاوند - شما هم مثل من معتادش میشید)
یااااااااااااااااااااااااااااااادتون نره هر هفته
منم خبر کنید
صحبت مهراوه جون هم درسته من شخصا واسه هر مشکلی هم از حافظ که بنده خاص خدا بوده هم از قران خدا که کلام حق مشورت میخوام ( یار با ماست جه حاجت که زیادت طلبیم \ دولت صحبت ان مونس جان ما را بس)
امتحان کنید تا بیام و خاطره ام رو از قران و سفر حج و اتفاقی که افتاى بکم
من هفتکی سر میزنم
بای دوست جونا
ممنون افرین جون. بیا تعریف کن خوشحال می شیم.
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم یه خاطره از دوستم بگم که خیلی با حافظ مانوسه: یه بار ماه رمضون رفته بودن مشهد حرم اما رضا. یکی از شبهای قدر بوده. دوستم میره حرم که شب زنده داری کنه. میره و همون اولاش خوابش می بره و صبح بیدار میشه. وقتی صبح بیدار شده بود خیلی حالش گرفته میشه که شب قدر تو حرم امام رضا رو از دست داده. در حال ناراحتی از این موضوع دیوان حافظی که تو کیفش بوده درمیاره و لاشو باز می کنه. این بیت میاد : شب قدری چنین عزیز و شریف ..... با تو تا روز خفتنم هوس است
2731
من چندسال پیش زمانی که پسرچهارونیم ماهه ام را حامله بودم چندروزی بود همش این فال برام می اومد

بلبلی خون دلی خورد و گلی حاصل کرد باد غیرت به صدش خار پریشان دل کرد

طوطیی را به خیال شکری دل خوش بود ناگهش سیل فنا نقش امل باطل کرد

قره العین من آن میوه دل یادش باد که چه آسان بشد و کار مرا مشکل کرد

ساروان بار من افتاد خدا را مددی که امید کرمم همره این محمل کرد

چندروز بعد که رفتم دکتروسونوگرافی فهمیدم کوچولوم چندروزه تو شکمم مرده بوده
خداوندا مرا آن ده که آن به
2738