2737
2739
عنوان

ابجی های گلم بیاین یه لحظه🙏♥️کارتون دارم خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 342 بازدید | 25 پست
بگو درخت عشق بانام تو در وجودم ریشه دواند وقلبم با حضور سبزت ارام گرفت

من اینو نامزد بودیم قاب کردم هدیه دادم به همسرم دوازده سال میگدره هر کسم میاد خونمون میگه چه شعر پر معنی وقشنگی هستش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوشبحالت .... من ی ساله نامزد کردم انقد شکاکه انقد بدبینه انقد بددله ک اگ ی دیقه بهش نمیگفتم میگفت ...

عزیزم نگو حسودیم شد به جاش از خدا بخواه یکی عاشق سر راهت قرار بده که نفسش به نفست بند باشه .

برات دعا می کنم یکی خوب نصیبت بشه 

مثل آنکه شاهرگ احساسم را زده باشند.‌‌بند نمی آید ؛ دوست داشتنت !

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
2740
یه چیز عاشقانه میگی بگم بهش! 

سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار😙

مادر بودنم را خیلی دوست دارم ❤دلم ضعف میرود برای دنیایی مادری❤دنیایی که متعلق به خودت نیستی❤همه جا حضور کسی را احساس میکنی❤که آنقدر بی پناه است،که فقط آغوش تو آرامش میکند❤آنقدر کوچک است که دست های تو هدایتش میکند❤آنقدر ضعیف است است که شیره ی جان تو پرورشش میدهد❤مادر بودنم را دوست دارم❤چون به بودنم معنا میدهد❤
خوشبحالت .... من ی ساله نامزد کردم انقد شکاکه انقد بدبینه انقد بددله ک اگ ی دیقه بهش نمیگفتم میگفت ...

ای بابا جدا شدین دیگ از هم؟ 

ایشالله یکی میاد کدلیاقت تو داشنع باشه اون نداشته ❤️

قربونت بشم ایشالله یکی پیدا میشه ک دوست داشته باشه و دوسش داشتع باشی دعا میکنم ♥️🙏