2737
2734
عنوان

بیاین در مورد رسم و رسوم تهران حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 43 پست
منم شوهرم وسایل خونه گرفته باید بیام نشون بدم خوشم نمیاد من نامزدم حتی نشون مادر شوهرم ندادم

من مادرشوهرم زیاددخالت نمی کنه خداروشکر.هرچی بخریم نمی پرسه چی خریدین.

خانمی رسم و رسوم ازدواج و جهیزیه چه جوری بود؟

مثلا اصفهان همه چیز با خانواده عروس درحالت عادی به جز فرش و تی وی

اگه بحث شیربها بیاد وسط ممکنه اخشاب  رو داماد تهیه کنه 

شهرهای دیگه چه جوریه؟

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره باید این کار و کنم خواستن بیان 

افرین 👍👍

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
2731
خانمی رسم و رسوم ازدواج و جهیزیه چه جوری بود؟ مثلا اصفهان همه چیز با خانواده عروس درحالت عادی به جز ...

من تبریزیم شوهرم تهران.وسایل چوبی فقط بااونه با تی وی.ماشیربهاهم نگرفتیم.

واسه منم همینطوریه اصلا هیچی نمیگن ولی احترامتو بزار 

کلا تهرانیا آدمای خوبین

اولا سلام 😁😊❤️ دوما اینکه خانم‌های باردار که خدا لطف کرده بهشون بچه داده واسه ما هم که منتظر بچه هستیم دعا کنن که خدا لطفشونو شامل حال ما هم بکنن سوما سپاس و تشکر😁❤️چهارما ۸سال انتظار کم نیستا☹️😁ولی حتما حکمتی هست 😊پنجما اینکه ۸سال بی بی چک زدم دیگه شده عضو خونوادم خانم بی بی چک😁❤️ ای وی اف کردم نشد که نشد 😯ششم اینکه سال دیگه مطمعنم نی نی مو بغل میکنم عکسشو میزارم همه بگن کو کو😁👍👍👍عاشقتونم❤️❤️❤️شکر خدا🙏🏻🙏🏻🙏🏻الان شکر خدا😍😍😍😍😍😍😍😍 دوماه که بچه هام بغلم ۲قلو 😍😍😍😍😍😍گر صبر کنی زغوره حلوا سازی 😍😍😍
واسه منم همینطوریه اصلا هیچی نمیگن ولی احترامتو بزار  کلا تهرانیا آدمای خوبین

اره .البته اون نپرسه هم چی خریدین اینا.چون آدم شری نیست خودم نشون میدم ولی درکل توجزییات نمیره

2738
من تبریزیم شوهرم تهران.وسایل چوبی فقط بااونه با تی وی.ماشیربهاهم نگرفتیم.

بارسم خودتون پیشرفتین یا خودشون پیشنهاد دادن؟

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

من  مادر شوهرم دخالت میکنه ولی شوهرم اصلان حرفش گوش نمیده  شوهرم گفت اجازه نمی‌دهم بیا خونمون آرامش بهم بزنه من زندگیم دوست دارم 

بهترین کار اینه شما از همسر و مادرشوهرتون رسمشون رو بپرسید زیرا تهران استان هزار و یک ملته و همه نوع ادم با رسم و رسوم متفاوتی داخلشن

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
 بارسم خودتون پیشرفتین یا خودشون پیشنهاد دادن؟

توتبریز قبلا داماد بدونه تی وی میخرید ولی جدیدا داماد هم میخره.اونا رومهریه حساسن ک زیادنشه ماهم قبول کردیم چون مازیاد میندازیم بالای400اینا.ماهم گفتیم مبل وسرویس باشماس که اوناهم قبول کردن

من همه چی خودم خریدم همه چی