2733
2739
خوبه واقعاقشنگن 😍💋مبارک باشه

قربونت عزیزم،شایدم قدیمی تر باشه،چون خواهرم۲۲ سال پیش میزد اتاقشون،یادم نیس کی خریده بود،بعدها میخاس بندازه بره من ازش گرفتم،از چیزای قدیمی بدش میاد عوضش من عاااشقشونم،سگشون می ارزه به جنسای بی دوام الان.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جان😮

مامانم ۴۳ سال پیش چندتا رو بالشی بافته بود،تا پارسال داشتشون،یکیشو داد بمن،قایم کردم تو وسایلم،حامله بود،بیکار بود از این چیزا میبافت.

2731
قربونت عزیزم،شایدم قدیمی تر باشه،چون خواهرم۲۲ سال پیش میزد اتاقشون،یادم نیس کی خریده بود،بعدها میخاس ...

اره والا خیلی جنسشون خوبه برعکس اجیت چیزای قدیمیودوسداری مث خودمی🤭 مامانم تاالان دارش انگار تازه خریدیمش بسی ک تمیزشد

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
مامانم ۴۳ سال پیش چندتا رو بالشی بافته بود،تا پارسال داشتشون،یکیشو داد بمن،قایم کردم تو وسایلم،حامله ...

اینکه بافتنی نبود تور بود

دیدی که سخت نیست تنها بدون من...دیدی که صبح میشود شبها بدون من...این نبض زدگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من! بدون من...دیروز گرچه سخت امروز هم گذشت طوری نمیشود فردا بدون من
اره والا خیلی جنسشون خوبه برعکس اجیت چیزای قدیمیودوسداری مث خودمی🤭 مامانم تاالان دارش انگار تازه خر ...

دوتا گلدونم دارم مال بچگیای منه،من الان ۳۹ سالمه،میخای عکسشو بذارم؟

2740
دوتا گلدونم دارم مال بچگیای منه،من الان ۳۹ سالمه،میخای عکسشو بذارم؟

واییییی چ خوش سلیقه😍🙈 اره بذار عزیزم 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
2706