2733
2739
عنوان

امروز با عشقم قرار دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 1042 بازدید | 71 پست
میگم عشقاتو سرکارشو چـطوریه که هر روز وقت داره؟ مثلا میرن شرکتی یا واسه کسی کار میکنن؟ اخه عشق من م ...

ن شغل آزاد داره ابن روزا کازشون تق و لق شده زودب زود همو میبینیم وگرنه ماهم ب خاطر کار نمیتونیم همش بیرون بریم

لاحول ولا قوة الا بالله هو العلي العظيم🧿♥️

خوشبحالتون از شهرمون رفت شهر دیگ ک خونشونه ب من ی ساعت دیگ رو گف برا ملاقات من خواب بودم بنا ب دلایلی ۶ساعت قبلش زنگ زد ک بیا ببینمت و نمیشع عصر بیام باباش براش بلیط گرفته بود و  من خواب بودم ندیدع رفت هنوزم بش فک میکنم حالم بد میشه

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من پرورش ماهی داره خودش اقای خودشع تامیگم بیامیادولی جمعه هانمیادچون مشتری داره ولی بقیه روزابیش ...

خب عشق منم کرش واسه خودشه ولی به قدری زیاده که وقت نداره هرررر دفعه زنگ میزنم تو ماشیته داره میدوإ به سمت یه جایی.

2731
2738
عاره خخخیلی. میدونی چند وقت بود ندیده بودمش. بیست روز بود. دیگه میخواستم گریه کنم

ای جااانم عزیزممهمیشه حال دلتون خوش باشه

کجا رفتین حالا😉

بچه هاا تاپیک آخرم آموزش ساحلی تابستونه داریم برای خانمای باردار هم عالیه خودتون بیاین ببینین که چقدر آسون میشه بدوزینش حتی اونایی که هیچی از خیاطی نمیدونن هم میتونن بدوزن😍